wtorek 15 października 2019

Jadwigi, Leonarda, Teresy

reklama
Wzorek

Sosna Celestyna z szansą na tytuł "Drzewo Roku 2019"

Sosna Celestyna z szansą na tytuł
źródło: Gmina Malanów 

Do 30 czerwca 2019 r. można oddawać głosy w konkursie organizowanym przez Klub Gaja „Drzewo Roku 2019”. Wśród 16 finalistów 9. edycji znalazła się sosna „Celestyna” rosnąca we wsi Celestyny w gminie Malanów.

"W południowo-zachodnim zakątku naszej gminy leży niewielka wieś Celestyny. Wśród malowniczo rozpościerających się licznych pól, łąk i lasów na rozdrożu dróg rośnie z majestatyczną powagą samotne drzewo, starsze już od wszystkich mieszkańców." - przeczytać możemy na lokalnej stronie gminy Malanów. Nadeszła niepowtarzalna okazja, by o wyjątkowym pomniku przyrody usłyszała cała Polska - kolejna taka szansa może się nie powtórzyć.

reklama

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i oddawania głosów na sosnę Celestynę. Głosowanie odbywa się poprzez stronę: http://www.drzeworoku.pl/?tree=14#section-7. Przy użyciu jednego adresu e-mail, można oddać tylko jeden głos - więc tym bardziej potrzebna jest mobilizacja. Drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów, reprezentować będzie Polskę w konkursie Europejskie Drzewo Roku.

Więcej o pomniku przyrody możemy dowiedzieć się z lokalnej strony gminy Malanów. Trzymamy kciuki za sosnę Celestynę!

Źródło: Gmina Malanów

reklama

JM
 

Podobne artykuły

Wideo: Kolejna tragedia w Celestynach. Nie żyją...

Wideo: Kolejna tragedia w Celestynach. Nie żyją dwie...

27 wrz.
Umowa na budowę świetlicy wiejskiej w...

Umowa na budowę świetlicy wiejskiej w Celestynach...

13 sierp.
Wideo: Zderzenie trzech samochodów w...

Wideo: Zderzenie trzech samochodów w Celstynach....

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama