niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Żyj zdrowo na sportowo - piknik rodzinny w Miłaczewie

Żyj zdrowo na sportowo - piknik rodzinny w Miłaczewie - foto: JM
foto: JM 

Boisko sportowe Orlik w Miłaczewie tętniło dziś życiem – a to za sprawą pikniku sportowego zorganizowanego przez druhów z OSP Miłaczew. Dmuchany plac zabaw, konkursy sportowe, a także poczęstunek – wszystko po to, by jako mieszkańcy okolicznych wsi mogli jeszcze bardziej się zintegrować i miło spędzić sobotnie popołudnie.

Piknik ph. „Żyj zdrowo na sportowo” rozpoczął się od słów powitania druhów z OSP Miłaczew, którzy dziękowali za przybycie i zachęcali do korzystania z atrakcji. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanej zjeżdżalni czy dmuchanym zamku, a także podczas ciekawych konkurencji sportowych. Biegi z przeszkodami, czy przeciąganie liny – każdy konkurs przyciągał wielu chętnych, którzy za wygraną mogli otrzymać nagrody wręczane przez Prezesa OSP Miłaczew – Piotra Stawickiego.

reklama

Przy okazji sportowych zmagań na pikniku czekał poczęstunek przygotowany przez mieszkańców. Wata cukrowa, słodkie wypieki, kiełbaski z grilla – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chętni mieli możliwość także dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania OSP w Miłaczewie poprzez zapoznanie się ze sprzętem i rozmową z druhami. Choć pogoda nie rozpieszczała, piknik przebiegł w ciepłej i rodzinnej atmosferze - z pewnością zostanie w pamięci wszystkich mieszkańców na długo.

Podobne artykuły

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje...

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje dla...

16 wrz.
Wiele radości najmłodszych na sobotnim

Wiele radości najmłodszych na sobotnim "Pikniku...

6 wrz.
Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku...

Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku Rodzinnym

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama