piątek 18 października 2019

Hanny, Klementyny, Łukasza

reklama
Wzorek

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na basen w Turku dla dzieci z gminy wiejskiej Turek

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na basen w Turku dla dzieci z gminy wiejskiej Turek - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Pod koniec czerwca gdy tylko dla dzieci i młodzieży rozpoczął się okres wakacyjny, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku przygotował promocję związaną z wstępem na krytą pływalnię przy ul. Sportowej za symboliczną złotówkę. Promocja dotyczyła wstępu tylko dla dzieci i młodzieży i tylko dla uczęszczającej do szkół w Turku. Taka sytuacja nie spodobała się szerokiej grupie osób, która w sposób niepochlebny wyrażała swoją opinię na temat tejże promocji w komentarzach na naszym portalu oraz w mediach społecznościowych. Z dniem 1 lipca udało się problem zażegnać.

W komentarzach i opiniach dotyczących niezrozumiałych zasad ograniczenia dostępu  do pływalni w Turku dla dzieci spędzających wakacje w swoim miejscu zamieszkania, słychać było oburzenie i niesmak komentujących. Na próżno zdawały się być tłumaczenia co niektórych radnych Rady Miasta Turek, że to miasto głównie finansuje działalność pływalni i w związku z tym tylko mieszkańcy Turku są objęci wakacyjną promocją.

reklama

Udało się jednak problem rozwiązać. Jak informuje Urząd Gminy Turek, doszło do porozumienia Wójta Gminy Turek z kierownictwem OSiR-u w ramach którego od 1 lipca także dzieci i młodzież uczęszczająca do placówek oświatowych na terenie gminy wiejskiej Turek może korzystać z tukrkowskiej pływalni w ramach letniej promocji. Cieszy zatem fakt że siła sprzeciwu wyrażana w mediach społecznościowych przez mieszkańców gminy wiejskiej przyniosła pozytywny efekt. 

Podobne artykuły

Dzień Dziecka i Rodziny w Turku pełen uśmiechu...

Dzień Dziecka i Rodziny w Turku pełen uśmiechu i...

2 czerw.
Mega imprezowy Dzień Dziecka i Rodziny. Już w...

Mega imprezowy Dzień Dziecka i Rodziny. Już w...

30 maj.
Na torach turkowskiej pływalni spotkały się 3...

Na torach turkowskiej pływalni spotkały się 3...

3 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama