wtorek 24 listopada 2020

Emmy, Flory, Romana

reklama

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na basen w Turku dla dzieci z gminy wiejskiej Turek

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na basen w Turku dla dzieci z gminy wiejskiej Turek - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Pod koniec czerwca gdy tylko dla dzieci i młodzieży rozpoczął się okres wakacyjny, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku przygotował promocję związaną z wstępem na krytą pływalnię przy ul. Sportowej za symboliczną złotówkę. Promocja dotyczyła wstępu tylko dla dzieci i młodzieży i tylko dla uczęszczającej do szkół w Turku. Taka sytuacja nie spodobała się szerokiej grupie osób, która w sposób niepochlebny wyrażała swoją opinię na temat tejże promocji w komentarzach na naszym portalu oraz w mediach społecznościowych. Z dniem 1 lipca udało się problem zażegnać.

W komentarzach i opiniach dotyczących niezrozumiałych zasad ograniczenia dostępu  do pływalni w Turku dla dzieci spędzających wakacje w swoim miejscu zamieszkania, słychać było oburzenie i niesmak komentujących. Na próżno zdawały się być tłumaczenia co niektórych radnych Rady Miasta Turek, że to miasto głównie finansuje działalność pływalni i w związku z tym tylko mieszkańcy Turku są objęci wakacyjną promocją.

reklama

Udało się jednak problem rozwiązać. Jak informuje Urząd Gminy Turek, doszło do porozumienia Wójta Gminy Turek z kierownictwem OSiR-u w ramach którego od 1 lipca także dzieci i młodzież uczęszczająca do placówek oświatowych na terenie gminy wiejskiej Turek może korzystać z tukrkowskiej pływalni w ramach letniej promocji. Cieszy zatem fakt że siła sprzeciwu wyrażana w mediach społecznościowych przez mieszkańców gminy wiejskiej przyniosła pozytywny efekt. 

Podobne artykuły

Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie budowy...

Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie budowy...

7 paźd.
Ziemia Turkowska zaprasza na naukę pływania

Ziemia Turkowska zaprasza na naukę pływania

13 wrz.
OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama