czwartek 19 września 2019

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama
Wzorek

Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi w Chylinie

Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi w Chylinie - źródło: Gmina Władysławów
źródło: Gmina Władysławów 

Wakacyjny festyn organizowany przez strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chylinie to już tradycja. Druhowie w tym roku także stanęli na wysokości zadania - sobotnie popołudnie 6 lipca upłynęło w radosnej atmosferze pełnej atrakcji dla każdego.

Na wszystkich, którzy na przekór pochmurnej pogodzie zdecydowali się przyjść na plac przy remizie OSP czekało wiele niespodzianek. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny, a także przejażdżki na kucyku. Można było skorzystać z bezpłatnych porad fizjoterapeutki i badania podoskopem, a także nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Druhowie przygotowali także specjalny strażacki pokaz. Nie brakowało też gier i konkursów – był m.in. tor przeszkód oraz rywalizacja w podnoszeniu ciężarów.

reklama

Jednym z głównych punktów każdego strażackiego festynu w Chylinie jest loteria fantowa. Chętnych do udziału w losowaniu nie brakowało – sprzedano wszystkie losy, a każdy z nich wygrywał. Nowego właściciela znalazła też przeznaczona na licytację kanapa. Po atrakcjach można było posilić się swojskim jadłem, a mieszkańcy bawili się do późnych godzin nocnych.

Źródło: Gmina Władysławów

Podobne artykuły

Festyn rodzinny na zakończenie wakacji w...

Festyn rodzinny na zakończenie wakacji w Miłaczewie

2 wrz.
Festyn Osiedlowy na pl. Zawiszy zakończył...

Festyn Osiedlowy na pl. Zawiszy zakończył...

31 sierp.
Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji?...

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji? Zobacz,...

29 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama