sobota 20 lipca 2019

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi w Chylinie

Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi w Chylinie - źródło: Gmina Władysławów
źródło: Gmina Władysławów 

Wakacyjny festyn organizowany przez strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chylinie to już tradycja. Druhowie w tym roku także stanęli na wysokości zadania - sobotnie popołudnie 6 lipca upłynęło w radosnej atmosferze pełnej atrakcji dla każdego.

Na wszystkich, którzy na przekór pochmurnej pogodzie zdecydowali się przyjść na plac przy remizie OSP czekało wiele niespodzianek. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny, a także przejażdżki na kucyku. Można było skorzystać z bezpłatnych porad fizjoterapeutki i badania podoskopem, a także nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Druhowie przygotowali także specjalny strażacki pokaz. Nie brakowało też gier i konkursów – był m.in. tor przeszkód oraz rywalizacja w podnoszeniu ciężarów.

reklama

Jednym z głównych punktów każdego strażackiego festynu w Chylinie jest loteria fantowa. Chętnych do udziału w losowaniu nie brakowało – sprzedano wszystkie losy, a każdy z nich wygrywał. Nowego właściciela znalazła też przeznaczona na licytację kanapa. Po atrakcjach można było posilić się swojskim jadłem, a mieszkańcy bawili się do późnych godzin nocnych.

Źródło: Gmina Władysławów

Podobne artykuły

Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

Loteria fantowa, pokazy, konkursy i regionalne...

14 lip.
Tłumy na Dniu Żniwiarza w Potworowie. Kosili i...

Tłumy na Dniu Żniwiarza w Potworowie. Kosili i...

14 lip.
Świetna zabawa, gry i konkursy - na to mogli...

Świetna zabawa, gry i konkursy - na to mogli liczyć...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama