czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi w Chylinie

Wakacyjny klimat dopisał strażackiemu festynowi w Chylinie - źródło: Gmina Władysławów
źródło: Gmina Władysławów 

Wakacyjny festyn organizowany przez strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chylinie to już tradycja. Druhowie w tym roku także stanęli na wysokości zadania - sobotnie popołudnie 6 lipca upłynęło w radosnej atmosferze pełnej atrakcji dla każdego.

Na wszystkich, którzy na przekór pochmurnej pogodzie zdecydowali się przyjść na plac przy remizie OSP czekało wiele niespodzianek. Dla najmłodszych przygotowano dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny, a także przejażdżki na kucyku. Można było skorzystać z bezpłatnych porad fizjoterapeutki i badania podoskopem, a także nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Druhowie przygotowali także specjalny strażacki pokaz. Nie brakowało też gier i konkursów – był m.in. tor przeszkód oraz rywalizacja w podnoszeniu ciężarów.

reklama

Jednym z głównych punktów każdego strażackiego festynu w Chylinie jest loteria fantowa. Chętnych do udziału w losowaniu nie brakowało – sprzedano wszystkie losy, a każdy z nich wygrywał. Nowego właściciela znalazła też przeznaczona na licytację kanapa. Po atrakcjach można było posilić się swojskim jadłem, a mieszkańcy bawili się do późnych godzin nocnych.

Źródło: Gmina Władysławów

Podobne artykuły

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w...

Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w Szkole...

11-12-2019
Jak to było w średniowieczu czyli Festyn...

Jak to było w średniowieczu czyli Festyn "Poznaj...

10-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama