wtorek 12 listopada 2019

Konrada, Renaty, Witolda

reklama
Wzorek

"Zielono mi" - III Rajd Pojazdów Zabytkowych już w ten piątek!

Archiwum Turek.net.pl 

Szykujcie pojazdy, organizujcie czas, przygotujcie pozytywne nastawienie, bowiem już w piątek rozpocznie się III Rajd Pojazdów Zabytkowych Turek 2019 „Zielono mi”! Start 19 lipca o 15:00, a wyjątkowy, kajakowy finał w niedzielę, 21 lipca o 12:00. Będzie się działo!

To już trzeci taki rajd, którego główną bazą jest Wigwam Russocice. W zeszłym roku uczestnicy świętowali pod hasłem „Droga ku Niepodległej”. W tym roku zaś hasło brzmi „Zielono mi” – III Rajd Pojazdów Zabytkowych jest świetną okazją do spędzenia ciekawych chwil na świeżym powietrzu. Jakie atrakcje czekają na uczestników?

reklama

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, oficjalna rejestracja rozpocznie się w piątek o godzinie 15:00 w bazie rajdu. Wieczorem zaś odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Arkadym Fiedlerem – synem polskiego pisarza i podróżnika o tym samym imieniu, który w swoim 90-letnim życiu odbył 30 wypraw i podróży. W dorobku ma 32 książki wydane w 23 językach, które barwnie zbliżają czytelnikowi ludzi o różnych kolorach skóry, uczą szacunku dla innych kultur i obyczajów, a także opisują piękno przyrody.

Następnego dnia, w sobotę po pobudce wszyscy uczestnicy ugotują wspólnie żurek, aby wzmocnić się przed emocjonującym rajdem. Rajd, którego metą tradycyjnie będzie Urząd Miasta w Turku rozpocznie się o 10:00. Wieczorem zaś odbędzie się koncert zespołu „Izotop”, a także ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

III Rajd Pojazdów Zabytkowych zwieńczy niedzielny spływ kajakowy. Atrakcji podczas rajdu co niemiara, a to wszystko za 100zł. Całość zapowiada się bardzo ciekawie – zapraszamy serdecznie do udziału! Więcej szczegółów na plakacie.

JM

Podobne artykuły

Czas na książkę:

Czas na książkę: "Tajemnica diabelskiego kręgu" Anny...

30 paźd.
Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

28 wrz.
Kreatywne zabawy językowe w bibliotece już 15...

Kreatywne zabawy językowe w bibliotece już 15 września

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama