czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Stypendia sportowe we Władysławowie rozdane!

Stypendia sportowe we Władysławowie rozdane! - źródło: Gmina Władysławów
źródło: Gmina Władysławów 

Sport to pasja, wymagająca wielu wyrzeczeń, to czas ciężkiej i wytężonej pracy, ale i odskocznia od trosk codzienności, od nauki czy pracy oraz niezwykła radość z osiąganych, nawet tych najmniejszych sukcesów. 15 lipca w Urzędzie Gminy Władysławów odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych zawodnikom z terenu gminy, którzy w 2018 osiągnęli wybitne wyniki sportowe reprezentując Gminę Władysławów na zawodach i mistrzostwach na szczeblach wojewódzkich i krajowych.

Stypendia zostały przyznane na podstawie uchwały Rady Gminy Władysławów z dnia 5 grudnia 2003 roku w sprawie zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania oraz wysokości stypendiów sportowych finansowanych ze środków budżetu Gminy Władysławów. W bieżącym roku nagrodzeni zostali: Patrycja Radoszewska, Małgorzata Janiak, Jakub Walerysiak, Artur Kaczmarek, Jakub Kalinowski, Kamil Kłodawski, Mikołaj Wysocki, Rafał Berliński, Aleksander Wysocki, Oskar Czekała, Adrian Szewczyński, Szymon Szczeciński oraz Bartosz Gąbka.

reklama

W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Elżbieta Klanowska, Przewodnicząca Rady Gminy Władysławów Krystyna Michalak, Skarbnik Gminy Marzena Ressel oraz rodzice.

Stypendystom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz pogratulowano uzyskania tak wysokich wyników we współzawodnictwie sportowym. Ponadto życzono satysfakcji z dotychczasowych i przyszłych wyczynów oraz dalszych sukcesów na arenie ogólnopolskiej.

Źródło: Gmina Władysławów

Podobne artykuły

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i...

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i zapisz...

28 lip.
Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

19 lip.
Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z...

Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z szansą...

15 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama