Rekordowa frekwencja w powiecie tureckim. Ponad 50% na godz. 17.00 !!!

niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Wakacyjna sobota w Muzycznym Porcie Władysławów - sprawdź, jakie atrakcje na ciebie czekają!

Wakacyjna sobota w Muzycznym Porcie Władysławów - sprawdź, jakie atrakcje na ciebie czekają!
 

Brak planów na sobotę? Mamy pomysł, jak ciekawie można ten dzień spędzić! Już 20 lipca od godziny 16:00 startują kolejne Dni Władysławowa – „Muzyczny port Władysławów”. Będzie rodzinnie, melodyjnie i wakacyjnie!

Dni Władysławowa rozpocznie piknik rodzinny, podczas którego czekać będą różne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Już o 17:00 w muzyczną podróż zabierze nas zespół Los Companieros – indiańska grupa specjalizująca się w realizowaniu koncertów muzyki peruwiańskiej i z regionu andyjskiego. Muzyka andyjska stanowi pomost pomiędzy teraźniejszością, a Ameryką prekolumbijską. Będzie to na pewno ciekawe doświadczenie dla każdego ze słuchaczy – aby wprawić się w indiański klimat, prezentujemy jeden z utworów zespołu!

reklama

Do następnego przystanku w muzycznej podróży o godzinie 19:00 zabierze nas Mister Dex – polski zespół muzyczny disco-polo. Każdy będzie mógł pobawić się do takich przebojów jak „Kopciuszek”, „Kochaj, całuj”, czy „Ech, życie życie”.

reklama

Kolejną gwiazdą w Muzycznym Porcie Władysławów będzie Jesika – piosenkarka wykonująca muzykę z gatunku disco-polo. Jesika wprowadzi nas w taneczny nastrój o godzinie 20:30 – przedstawiamy poniżej jeden z jej hitów!

O godzinie 22:00 na scenę wpadnie prawdziwa petarda – Wanda i Banda! Polski zespół rockowy, który działa od 1982 roku wykona takie przeboje jak „Hi-Fi”, „Nie Będę Julią”, czy „Siedem Życzeń”. Przypominamy poniżej jeden z najbardziej znanych hitów zespołu:

Dni Władysławowa 2019 zakończy dyskoteka, podczas której przy muzyce rozrywkowej każdy będzie mógł się zintegrować poprzez wspólny taniec. Do zobaczenia w Muzycznym Porcie Władysławów!

Wakacyjna sobota w Muzycznym Porcie Władysławów - sprawdź, jakie atrakcje na ciebie czekają!

Podobne artykuły

MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

2 kw.
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Kolory zła. Czerwień", czyli...

18 mrz.
Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie...

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie tylko dla...

24 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama