niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Strażackie zmagania podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Chylinie

Strażackie zmagania podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Chylinie - źródło: Gmina Władysławów
źródło: Gmina Władysławów 

W niedzielne popołudnie, tj. 25 sierpnia, plac na tyłach strażnicy OSP w Chylinie wypełnił się sportowymi emocjami. Wszystko za sprawą odbywających się tam Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

Zawody sportowo-pożarnicze w Chylinie odbywały się już po raz kolejny. Dwa lata temu drużyny także zmagały się w tym samym miejscu.

reklama

„Chciałabym podziękować prezesowi Robertowi Szkudlarkowi za to, że podjął taką męską decyzję i zdecydował się wziąć na siebie ten trud i zorganizować ponownie zawody. Dziękuję także naczelnikowi OSP oraz wszystkim jej członkom, gdyż wymaga to wiele trudu” – mówiła Wójt Gminy Elżbieta Klanowska podczas oficjalnego otwarcia zawodów.

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn męskich – z Chylina, Kun, Międzylesia, Wyszyny, Natalii i Skarbek oraz dwie żeńskie – z Chylina i Wyszyny. Wcześniej jednak w zmaganiach według regulaminu CTIF zaprezentowały się drużyny młodzieżowe.

Po rozegraniu sztafety pożarniczej oraz ćwiczeń bojowych i podliczeniu punktów było już jasne, że zwycięzcami tegorocznych zawodów została drużyna reprezentująca OSP Wyszyna. Drugie miejsce przypadło OSP Skarbki, zaś na trzecim znaleźli się gospodarze. Wśród pań jednak to właśnie druhny z Chylina okazały się niepokonane i wyprzedziły rywalki z Wyszyny.

reklama

Oprócz oczywistej rywalizacji na niedzielnych zawodach nie zabrakło humoru i dobrej zabawy. Gratulujemy wszystkim drużynom, zwłaszcza tym zwycięskim!

Źródło: Gmina Władysławów

Podobne artykuły

MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

2 kw.
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Kolory zła. Czerwień", czyli...

18 mrz.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama