niedziela 26 stycznia 2020

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Festyn rodzinny na zakończenie wakacji w Miłaczewie

Festyn rodzinny na zakończenie wakacji w Miłaczewie - foto: JM
foto: JM 

Aby umilić ostatni dzień sierpnia, sołtys Miłaczewa (gm. Malanów) – Genowefa Trzmielewska postanowiła zorganizować festyn rodzinny, w przygotowaniu którego pomogli mieszkańcy sołectwa. Pogoda niewątpliwie sprzyjała, dzięki czemu 31 sierpnia rodziny z miejscowości i nie tylko mogły spędzić wspólnie czas przy boisku Orlik w Miłaczewie.

Dmuchana zjeżdżalnia, zabawy sportowe, stoiska ze słodkościami, a także bardziej pożywnym jedzeniem, dyskoteka integracyjna  – w sobotnie popołudnie na festynie rodzinnym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na miejscu nie zabrakło obecności druhów z OSP Miłaczew, którzy postanowili uatrakcyjnić wydarzenie poprzez postawienie kurtyny wodnej dla ochłody, czy pokaz sprzętu strażackiego.

reklama

Festyn rodzinny sprawił, że mieszkańcy sołectwa i nie tylko mieli okazję zintegrować się przy muzyce i dobrej zabawie. Zakończenie wakacji w Miłaczewie można z pewnością uznać za udane!

Podobne artykuły

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie...

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie tylko dla...

24 st.
Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w...

Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w Szkole...

11-12-2019
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Wszystkie dobre rzeczy" -...

26-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama