sobota 22 luty 2020

Małgorzaty, Marty, Nikifora

reklama

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w gminie Władysławów

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w gminie Władysławów - foto: UG Władysławów
foto: UG Władysławów 

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi "ładując" w każdego z nas nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy. Dnia 2 września 2019 r. Mszą Świętą w parafiach naszej gminy uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/2020. Po Eucharystii wszyscy udali się do szkół, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami poszczególnych klas.

Dyrektorzy szkół, Wójt Gminy Elżbieta Klanowska oraz zaproszeni goście życzyli uczniom powodzenia, jak najlepszych ocen, jak najmniej problemów i smutków. Skierowali do dzieci i młodzieży słowa zachęty do owocnej nauki, albowiem to od nich samych zależy ich przyszłość, oni sami decydują, w którą stronę skierują swój los…Nadto wskazywali na szczerą chęć pomocy oraz wsparcia ze strony nauczycieli, pracowników szkół i otoczenia.

reklama

W nowym roku szkolnym 2019/2020 powitaliśmy nowych dyrektorów szkół podstawowych: p. Ilonę Grzelak – Szkoła Podstawowa w Chylinie, p. Anetę Jaszczak – Szkoła Podstawowa w Natalii oraz p. Jacka Grzelaka – Szkoła Podstawowa w Kunach. Gratulujemy objęcia nowych stanowisk i życzymy spełniania się w swoich obecnych funkcjach oraz realizacji powziętych celów, planów i zamierzeń, a także akceptacji i przychylności społeczności szkolnej oraz lokalnej.

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęło 161 przedszkolaków w Przedszkolu Gminnym we Władysławowie, 147 dzieci w oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie całej gminy, natomiast w szkołach podstawowych – 786 uczniów.

Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkół oraz wszystkim uczniom życzymy owocnej pracy i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

reklama

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP1 TUREK

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP1 TUREK

03-09-2019
Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej...

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 5

03-09-2019
Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego w I LO w...

Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego w I LO w Turku

02-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama