wtorek 12 listopada 2019

Konrada, Renaty, Witolda

reklama
Wzorek

Złote gody par małżeńskich z gminy Malanów

Złote gody par małżeńskich z gminy Malanów
 

Uroczystość złotego jubileuszu siedemnastu par małżeńskich z terenu gminy Malanów odbyła się w dniu 4 września 2019r. Uroczystość rozpoczęto mszą św. w kościele parafialnym w Malanowie w intencji jubilatów sprawowaną przez ks. prałata Stanislawa Płaszczyka. Jubilaci na dalszą część uroczystości zostali zaproszeni do restauracji Hacjenda w Malanowie, gdzie zostali odznaczeni przez wójta gminy Ireneusza Augustyniaka medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Wśród odznaczonych byli:  Halina i Czesław Bartczakowie, Danuta i Wacław Bergandy, Marianna i Władysław Ćwiklińscy, Stanisława i Zenon Czekałowie, Daniela i Tadeusz Groblicowie, Stanisława i Bogumił Konciakowie, Kazimiera i Stanisław Kurpikowie, Stanisława i Stanisław Pakułowie, Halina i Czesław Pawlakowie, Zofia i Stanisław Pawlaczykowie, Sabina i Edward Perlińscy, Stanisława i Mieczysław Perlińscy, Teresa i Czesław Plóciennikowie, Daniela i Kazimierz Stefaniakowie, Zofia i Stefan Szczepaniakowie, Barbara i Mieczysław Walaszczykowie, Krystyna i Bonisław Wojciechowscy.

reklama

Jubilaci zostali obdarowani kwiatami i listem gratulacyjnym przez gminny samorząd reprezentowany przez wójta gminy Ireneusza Augustyniaka i przewodniczącego rady gminy Karola Płóciennika. Dla małżonków wystąpił zespół „Tradycja”. Po oficjalnej części jubilaci zostali poczęstowani obiadem.

Źródło: Gmina Malanów

Podobne artykuły

80. rocznica wybuchu II wojny światowej przy...

80. rocznica wybuchu II wojny światowej przy pomniku...

1 wrz.
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla jednostki...

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla jednostki OSP...

22 sierp.
Malanów: 10 lat Stowarzyszenia Emerytów

Malanów: 10 lat Stowarzyszenia Emerytów

18-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama