poniedziałek 17 maja 2021

Brunony, Sławomira, Wery

8°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: PSL zaprezentowało lokalne kandydatki do Sejmu z listy nr 1

Wideo: PSL zaprezentowało lokalne kandydatki do Sejmu z listy nr 1
 

Dobre nastroje w środowisku Polskiego Stronnictwa Ludowego można było wyczuć podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami.  W trakcie konferencji prasowej zwołanej 14 września na turkowskim rynku, ludowcy zaprezentowali kandydatki z naszego powiatu starające się o mandat poselski w nadchodzących wyborach.

Podstawowe założenia programowe PSL w aktualnej kampanii przybliżył na wstępie lider ludowców Mariusz Seńko. Zaprezentował on także dwie kandydatki PSL, które znajdziemy na liście nr 1 w osobach Anny Majdy, lekarza i pracownika SP ZOZ oraz Barbarę Zielińską Radną Powiatową a zarazem Kierownik GOPSu w Brudzewie. Podczas spotkania o potrzebach i problemach obecnej służby zdrowia opowiadała jedna ze wspomnianych kandydatek, na co dzień związana właśnie z pracą w turkowskim szpitalu - Anna Majda.

reklama

Obszerna relacja z konferencji w naszym materiale wideo.

Podobne artykuły

Apel radnych klubu PSL do starosty Dariusza...

Apel radnych klubu PSL do starosty Dariusza Kałużnego

21-10-2020
Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

24-06-2020
Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i...

Wideo: Poseł Bartosik dziękuje za głosy i deklaruje...

14-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama