środa 01 kwietnia 2020

Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

reklama

Dorota Bartosik nową Sekretarz Gminy Kawęczyn

Dorota Bartosik nową Sekretarz Gminy Kawęczyn - foto: UG Kawęczyn
foto: UG Kawęczyn 

W postępowaniu konkursowym na to stanowisko sekretarza Gminy Kawęczyn wybrana została pani Dorota Bartosik, dotychczasowy radca prawny Urzędu Gminy.

Dorota Bartosik ukończyła I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku, W 1991 r. ukończyła Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku farmacji klinicznej, W 1995 r. uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu Wydział Prawa i Administracji na kierunku prawo. A w 1998 uzyskała aplikację radcowską w Okręgowej izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Pracę w Urzędzie Gminy w Kawęczynie rozpoczęła w 2007 roku.

reklama

W sierpniu ogłoszony został konkurs naboru na stanowisko sekretarza gminy. Podczas ostatnie sesji Rady Gminy Kawęczyn wójt Jan Nowak zakomunikował zakończenie procedury naboru i ogłosił że w drodze konkursu nowym sekretarzem gminy została Dorota Bartosik. Pani Dorota zstąpi na tym stanowisku ś.p. Bożenę Macudzińską. Nowa Sekretarz Gminy Kawęczyn oficjalnie rozpoczęła pracę w UG Kawęczyn 17 września br. 

źródło: UG Kawęczyn

Dorota Bartosik nową Sekretarz Gminy Kawęczyn - foto: UG Kawęczyn

Podobne artykuły

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.
Gmina Malanów w gronie finalistów konkursu...

Gmina Malanów w gronie finalistów konkursu...

5 mrz.
Miłośnicy Dziejów i Tradycji Regionu w...

Miłośnicy Dziejów i Tradycji Regionu w Kawęczynie...

4 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama