sobota 31 lipca 2021

Ignacego, Lodomiry, Romana

21°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wyróżnienie dla Mateusza Kaszyńskiego z OSP Brudzew w Ogólnopolskim Konkursie Kronik OSP

Wyróżnienie dla Mateusza Kaszyńskiego z OSP Brudzew w Ogólnopolskim Konkursie Kronik OSP - foto: FB OSP Brudzew
foto: FB OSP Brudzew 

W dniach 21-22 września w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) odbył się XXVI Finał Ogólnopolskiego Konkursu Kronik Ochotniczych Straży Pożarnych. W wydarzeniu wraz z kroniką OSP Brudzew wziął udział druh Mateusz Kaszyński, którego kronika została zakwalifikowana na etap ogólnopolski po przeglądzie wojewódzkim, który odbył się na początku sierpnia w Kleczewie.

W pierwszy dzień kronikarze z całej Polski zwiedzili Olsztyn oraz brali udział w warsztatach i panelach dyskusyjnych. W niedzielę odbyła się uroczysta sesja podsumowująca tegoroczny konkurs, w którym brało udział łącznie 101 kronikarzy. Po omówieniu wyników konkursu i przekazaniu kronikarzom cennych informacji na temat prowadzenia kronik, przyszedł czas na nagrody.

reklama

Decyzją jury kronika OSP Brudzew została wyróżniona. Z powiatu tureckiego w wydarzeniu uczestniczyli także Henryk Antczak (OSP Skarżyn), Barbara Gradecka (Kronika Oddziału Powiatowego), Andrzej Durzalski (OSP Grzymiszew i współautor Kroniki Powiatowej) i Witt Bryliński jako autor opracowania o OSP w Grzymiszewie (współautorstwo z dh Durzalskim). Wszyscy uczestnicy z ziemi tureckiej zostali nagrodzeni.

źródło: FB OSP Brudzew

Podobne artykuły

 Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie...

Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie Youngstar

26 czerw.
Finał Powiatowego Konkursu

Finał Powiatowego Konkursu "Jestem asertywny" w ZSR

23 czerw.
Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci...

Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci i...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama