czwartek 14 listopada 2019

Emila, Laury, Rogera

reklama
Wzorek

Powiat Turecki rozpoczyna inwestycję drogową z wykorzystaniem środków Funduszu Dróg Samorządowych

Powiat Turecki rozpoczyna inwestycję drogową z wykorzystaniem środków  Funduszu Dróg Samorządowych
 

Informowaliśmy już o rozpoczęciu przebudowy odcinka drogi na Zdrojkach w Turku, a już wkrótce  użytkownicy drogi powiatowej Grzymiszew-Piętno-Malanów na odcinku długości 2,890 km mogą cieszyć się z rozpoczęcia  przebudowy tej drogi.

W Starostwie Powiatowym w Turku w dniu 6.11.br. doszło do podpisania umowy na realizacje powyższego zadania, w którym wzięli udział: Starosta Turecki Dariusz Kałużny,  Członek Zarządu Powiatu Tureckiego p. Bohdan Radecki,Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych Andrzej Paruszewski oraz wykonawca p. Arleta Nowicka Prezes Zarządu. Wykonawcą zadania jest firmy TRANS – SPILIT ze Ślesina. Zakres robót zadania obejmuje wykonanie nawierzchni na jezdni, ułożenie przepustów pod drogą publiczną oraz pod zjazdami do posesji(zjazdy publiczne), odnowę rowów przydrożnych, wykonanie poboczy oraz oznakowania poziomego i pionowego. Wartość inwestycji to 1.098.171,72 zł. Inwestycja finansowana będzie  ze środków Funduszu Dróg Samorządowych, Powiatu Tureckiego i Gminy Tuliszków. Zakończenie inwestycji planowane jest w połowie grudnia br. 

reklama

Samorząd Powiatu Tureckiego realizując inwestycje drogowe kieruje się realizacją założeń zrównoważonego rozwoju Powiatu Tureckiego, zapewnieniem komfortu użytkownikom dróg, a w szczególności podniesieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Za wszelkiego rodzaju utrudnienia w ruchu kołowym na czas inwestycji przepraszamy.

Podobne artykuły

Umowa na budowę Zdrojek Lewych podpisana. Droga...

Umowa na budowę Zdrojek Lewych podpisana. Droga...

22 paźd.
Wideo: Kolejny etap budowy Farmy Wiatrowej...

Wideo: Kolejny etap budowy Farmy Wiatrowej Przykona....

10 paźd.
Wideo: Pierwsze robocze spotkanie w sprawie...

Wideo: Pierwsze robocze spotkanie w sprawie budowy...

3 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama