piątek 21 luty 2020

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Powiat Turecki rozpoczyna inwestycję drogową z wykorzystaniem środków Funduszu Dróg Samorządowych

Powiat Turecki rozpoczyna inwestycję drogową z wykorzystaniem środków  Funduszu Dróg Samorządowych
 

Informowaliśmy już o rozpoczęciu przebudowy odcinka drogi na Zdrojkach w Turku, a już wkrótce  użytkownicy drogi powiatowej Grzymiszew-Piętno-Malanów na odcinku długości 2,890 km mogą cieszyć się z rozpoczęcia  przebudowy tej drogi.

W Starostwie Powiatowym w Turku w dniu 6.11.br. doszło do podpisania umowy na realizacje powyższego zadania, w którym wzięli udział: Starosta Turecki Dariusz Kałużny,  Członek Zarządu Powiatu Tureckiego p. Bohdan Radecki,Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych Andrzej Paruszewski oraz wykonawca p. Arleta Nowicka Prezes Zarządu. Wykonawcą zadania jest firmy TRANS – SPILIT ze Ślesina. Zakres robót zadania obejmuje wykonanie nawierzchni na jezdni, ułożenie przepustów pod drogą publiczną oraz pod zjazdami do posesji(zjazdy publiczne), odnowę rowów przydrożnych, wykonanie poboczy oraz oznakowania poziomego i pionowego. Wartość inwestycji to 1.098.171,72 zł. Inwestycja finansowana będzie  ze środków Funduszu Dróg Samorządowych, Powiatu Tureckiego i Gminy Tuliszków. Zakończenie inwestycji planowane jest w połowie grudnia br. 

reklama

Samorząd Powiatu Tureckiego realizując inwestycje drogowe kieruje się realizacją założeń zrównoważonego rozwoju Powiatu Tureckiego, zapewnieniem komfortu użytkownikom dróg, a w szczególności podniesieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Za wszelkiego rodzaju utrudnienia w ruchu kołowym na czas inwestycji przepraszamy.

Podobne artykuły

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na...

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST...

17 lt.
Kaliska Park - powstaje kolejna inwestycja...

Kaliska Park - powstaje kolejna inwestycja...

13 lt.
Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

8 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama