poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Nowy bus dla niepełnosprawnych z Warsztatów Terapii Zajęciowej

Nowy bus dla niepełnosprawnych z  Warsztatów Terapii Zajęciowej - foto: Powiat Turek
foto: Powiat Turek 

W poniedziałek 2 grudnia br. pod siedzibą Warsztatów Terapii Zajęciowej w Turku odbyło się uroczyste przekazanie nowego busa dla osób z niepełnosprawnością z terenu Powiatu Tureckiego. Dzięki przystosowanemu samochodowi uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej będą mieli pewność że dojadą na miejsce na czas i bezpiecznie.

Zakup samochodu został wsparty przez Powiat Turecki wspólnie z Miastem Turek i Tuliszkowem kwotą 30 tys złotych. Poza samorządami zakup wsparło wiele lokalnych firm i przedsiębiorców. Pojazd poświęcił  ks. mgr Paweł Zalewski będący od lat duszpasterzem osób chorych i niepełnosprawnych z naszego regionu.

reklama

Na uroczystości przekazania samochodu poza Starostą Dariuszem Kałużnym, Burmistrzem Turku Romualdem Antosikiem, Burmistrzem Tuliszkowa Krzysztofem Romanem i przedstawicielami rady miasta, nie zabrakło przedstawicieli Oddziału Wielkopolskiego PFRON, Kierownictwa Sinturu a przede wszystkim tych, którym auto ma służyć niepełnosprawnych. Obecni na uroczystości mogli zapoznać się z pracowniami gdzie prowadzone są zajęcia Warsztatów Terapii Zajęciowej.

foto: Powiat Turecki

Podobne artykuły

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

30 czerw.
Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

09-07-2019
PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018

PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018

30-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama