wtorek 07 kwietnia 2020

Donata, Herminy, Rufina

reklama

Nowy bus dla niepełnosprawnych z Warsztatów Terapii Zajęciowej

Nowy bus dla niepełnosprawnych z  Warsztatów Terapii Zajęciowej - foto: Powiat Turek
foto: Powiat Turek 

W poniedziałek 2 grudnia br. pod siedzibą Warsztatów Terapii Zajęciowej w Turku odbyło się uroczyste przekazanie nowego busa dla osób z niepełnosprawnością z terenu Powiatu Tureckiego. Dzięki przystosowanemu samochodowi uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej będą mieli pewność że dojadą na miejsce na czas i bezpiecznie.

Zakup samochodu został wsparty przez Powiat Turecki wspólnie z Miastem Turek i Tuliszkowem kwotą 30 tys złotych. Poza samorządami zakup wsparło wiele lokalnych firm i przedsiębiorców. Pojazd poświęcił  ks. mgr Paweł Zalewski będący od lat duszpasterzem osób chorych i niepełnosprawnych z naszego regionu.

reklama

Na uroczystości przekazania samochodu poza Starostą Dariuszem Kałużnym, Burmistrzem Turku Romualdem Antosikiem, Burmistrzem Tuliszkowa Krzysztofem Romanem i przedstawicielami rady miasta, nie zabrakło przedstawicieli Oddziału Wielkopolskiego PFRON, Kierownictwa Sinturu a przede wszystkim tych, którym auto ma służyć niepełnosprawnych. Obecni na uroczystości mogli zapoznać się z pracowniami gdzie prowadzone są zajęcia Warsztatów Terapii Zajęciowej.

foto: Powiat Turecki

Podobne artykuły

Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

09-07-2019
PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018

PTTK Turek z Najlepszą Ofertą Turystyczną 2018

30-12-2018
A. Wojtkowiak: Im się to należy

A. Wojtkowiak: Im się to należy

17-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama