Rekordowa frekwencja w powiecie tureckim. Ponad 50% na godz. 17.00 !!!

niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy dla OSP Przykona

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy dla OSP Przykona - foto: UG Przykona
foto: UG Przykona 

W dniu 2 grudnia 2019  roku  Ochotnicza Straż Pożarna w Przykonie dokonał zakupu średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 VOLVO FLD3FL w ramach zadania: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Przykona.

 Zakup pojazdu został sfinansowany z dotacji dla OSP Przykona ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 110 000,00 zł, ze środków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w wysokości 225 000,00 zł, ze środków Budżetu Gminy Przykona w wysokości 420 000,00 zł, ze środków własnych OSP w wysokości 29 863,00 zł.

reklama

Zakupiony samochód będzie służył realizacji zadań ochrony przeciwpożarowej i wypełnianiu niełatwej powinności strażackiej. Jako szybkie narzędzie reagowania w walce z żywiołem pożarów i innych zdarzeń losowych, przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony najcenniejszych wartości: życia, zdrowia naszych mieszkańców i ich mienia.

źródło: UG Przykona

Podobne artykuły

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

5 czerw.
Pożar drewnianej szopy w Przykonie. W akcji...

Pożar drewnianej szopy w Przykonie. W akcji brało...

25-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama