czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wideo: Spotkanie opłatkowe w Szkole Podstawowej we Władysławowie

Wideo: Spotkanie opłatkowe w Szkole Podstawowej we Władysławowie
 

16 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe. Jasełka przygotowane przez dzieci z klasy II A wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczną atmosferę. Uczniowie bardzo ładnie wcielili się w role Maryi i Józefa, aniołów, pasterzy oraz Trzech Króli przybywających do żłóbka, aby złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence.

Młodzi aktorzy podbili serca publiczności. Po przedstawieniu otrzymali gromkie brawa. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły zebranych gości świąteczną radością i sprawiły, że czuło się już magię zbliżających się świąt.

reklama

Następnie przyszedł czas na bożonarodzeniowe życzenia. Ciepłe słowa skierowali do wszystkich zebranych Pani Wójt Gminy Elżbieta Klanowska, Pani Dyrektor Szkoły Urszula Maciejewska oraz Ksiądz Dawid Brauer Uczniowie przygotowywali przedstawienie jasełkowe z opiekunami: E. Kałużną, A. Płoszaj, M. Karską, E. Sosińską i E. Witaszczyk.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

29-12-2019
Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019
Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w...

Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w Szkole...

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama