poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach! - źródło: grupa
źródło: grupa "Piękni, Młodzi, Wierzący - Eucharystia Młodych" 

„Piękni, Młodzi, Wierzący – Eucharystia Młodych” to cykl comiesięcznych spotkań zapoczątkowany już kilka lat temu, mający na celu integrację i wspólną modlitwę wszystkich, którzy czują się młodo niezależnie od wieku. Już dziś o godzinie 19:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Russocicach odbędzie się ostatnia taka wyjątkowa msza w tym roku kalendarzowym.

Eucharystia Młodych odbywa się w każdy trzeci piątek miesiąca, po kolei w poszczególnych parafiach, o godzinie 19:00. Po każdej Eucharystii jest spotkanie, na którym można poznać wielu ciekawych ludzi, spotkać się z przyjaciółmi i spędzić miło, w ciepłej atmosferze ten piątkowy wieczór.

reklama

Dziś młodzi spotkają się w kościele św. Michała Archanioła w Russocicach – po mszy nie zabraknie integracji przy posiłku i ciepłym napoju w klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na Eucharystię Młodych może przyjść każdy, wystarczy chęć wspólnej modlitwy i zarezerwowanie dzisiejszego wieczoru na to wyjątkowe spotkanie.

Masz problem z dojazdem do Russocic? Organizatorzy zapewniają bezpłatny dowóz, który przedstawia się następująco. Autokar podjedzie pod kościoły: św. Barbary o 18:15, Najświętszego Serca Pana Jezusa o 18:20 i Matki Bożej Fatimskiej o 18:30.

Warto wybrać się i zobaczyć, jak wygląda Eucharystia Młodych. Zapewniamy, że nie jest to taka typowa msza! Jeśli nie masz planów na dzisiejszy wieczór, kościół pw. św. Michała Archanioła w Russocicach stoi otworem.

Podobne artykuły

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

9 czerw.
Transmisje Triduum Paschalnego z turkowskiego...

Transmisje Triduum Paschalnego z turkowskiego kościoła

10 kw.
Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś

Modlitwa Młodych Powiatu Tureckiego już dziś

20 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama