sobota 03 grudnia 2022

Hilarego, Franciszki, Ksawery

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach!

Eucharystia Młodych już dziś w Russocicach! - źródło: grupa
źródło: grupa "Piękni, Młodzi, Wierzący - Eucharystia Młodych" 

„Piękni, Młodzi, Wierzący – Eucharystia Młodych” to cykl comiesięcznych spotkań zapoczątkowany już kilka lat temu, mający na celu integrację i wspólną modlitwę wszystkich, którzy czują się młodo niezależnie od wieku. Już dziś o godzinie 19:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Russocicach odbędzie się ostatnia taka wyjątkowa msza w tym roku kalendarzowym.

Eucharystia Młodych odbywa się w każdy trzeci piątek miesiąca, po kolei w poszczególnych parafiach, o godzinie 19:00. Po każdej Eucharystii jest spotkanie, na którym można poznać wielu ciekawych ludzi, spotkać się z przyjaciółmi i spędzić miło, w ciepłej atmosferze ten piątkowy wieczór.

reklama

Dziś młodzi spotkają się w kościele św. Michała Archanioła w Russocicach – po mszy nie zabraknie integracji przy posiłku i ciepłym napoju w klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na Eucharystię Młodych może przyjść każdy, wystarczy chęć wspólnej modlitwy i zarezerwowanie dzisiejszego wieczoru na to wyjątkowe spotkanie.

Masz problem z dojazdem do Russocic? Organizatorzy zapewniają bezpłatny dowóz, który przedstawia się następująco. Autokar podjedzie pod kościoły: św. Barbary o 18:15, Najświętszego Serca Pana Jezusa o 18:20 i Matki Bożej Fatimskiej o 18:30.

Warto wybrać się i zobaczyć, jak wygląda Eucharystia Młodych. Zapewniamy, że nie jest to taka typowa msza! Jeśli nie masz planów na dzisiejszy wieczór, kościół pw. św. Michała Archanioła w Russocicach stoi otworem.

źródło: grupa 2
źródło: grupa 3
źródło: grupa 4
źródło: grupa 5
źródło: grupa 6
źródło: grupa 7
źródło: grupa 8

Podobne artykuły

Na Mini Olimpiadzie pokonywali ogromne bariery....

Na Mini Olimpiadzie pokonywali ogromne bariery....

21 list.
Historyczne rozmowy. Śladami lokalnych...

Historyczne rozmowy. Śladami lokalnych bohaterów w...

21 paźd.
U Cioci Stefanii bawili się duzi i mali....

U Cioci Stefanii bawili się duzi i mali. Ostatnie...

14 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama