środa 08 lipca 2020

Arnolda, Edgara, Elżbiety

reklama

Przedstawienie zimowe dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP w Wyszynie

Przedstawienie zimowe dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP w Wyszynie
 

Dzieci z grupy „Misie” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Wyszynie postanowiły zrobić swoim rodzicom miłą niespodziankę i wprowadzić wszystkich w świąteczną atmosferę. Pod okiem swoich opiekunów przygotowały wyjątkowe przedstawienie.

Mali aktorzy we wspaniałych strojach doskonale prezentowali się na tle zimowej dekoracji. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swe role, prezentowały umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim gościom i dzieciom.

reklama

Śnieżynkom i bałwankom należą się ogromne brawa za wzruszające występy, dzięki którym stworzyły wspaniałą, magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i podbiły serca całej widowni. Ogromną niespodzianką były upominki zostawione dla dzieci, przez świętego Mikołaja.Serdecznie dziękujemy rodzicom za uśmiech i pomoc.         

opracowały: Iwona Rusin\, Sylwia Malesza – Gumienna
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Europa oczami przedszkolaków oraz uczniów...

Europa oczami przedszkolaków oraz uczniów Szkoły...

14 maj.
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej w Wyszynie,...

Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej w Wyszynie, trochę...

22 kw.
Co to jest tolerancja? Spotkanie z przedszkolakami

Co to jest tolerancja? Spotkanie z przedszkolakami

20 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama