Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Przyłącz się i Ty!

sobota 05 grudnia 2020

Kryspiny, Norberta, Sabiny

reklama

Brudzew również dołączył do finału WOŚP.

Brudzew również dołączył do finału WOŚP.
 

Do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyła gmina Brudzew. Dnia 12 stycznia zorganizowano Koncert Noworoczny podczas którego.zbierane zostały pieniądze później przekazane na WOŚP.

Gminny Ośrodek Kultury „Wozownia” 12 stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie zorganizował Koncert Noworoczny. Był on połączony z 28. Finałem WOŚP. Na terenie gminy Brudzew 7 wolontariuszom udało się zebrać kwotę 7,739 złotych.

reklama

Sam finał w Brudzewie rozpoczął się już o godzinie 16:00. Atrakcje, jakie zapewnili organizatorzy to między innymi koncert Orkiestry Dętej OSP Brudzew. Na scenie pojawili się również dzieci i młodzież ze szkół gminy Brudzew. Wystąpiła również grupa dziecięca „Brudzewiacy”, która zaprezentowała pokaz zabaw wielkopolskich. Nie zabrakło również różnych występów muzycznych.

Podobne artykuły

XXIX Finał WOŚP już 10 stycznia. Turkowski...

XXIX Finał WOŚP już 10 stycznia. Turkowski sztab...

23 list.
Wideo: Koncert patriotyczny

Wideo: Koncert patriotyczny "Radość Niepodległości"...

18 list.
Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

24 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama