czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Finał WOŚP w Malanowie. Zebrali aż 19 tys. złotych!

Finał WOŚP w Malanowie. Zebrali aż 19 tys. złotych! - foto: UG Malanów
foto: UG Malanów 

Kolejną gminą, która przyłączyła się do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest gmina Malanów. Podczas finału WOŚP udało im się zebrać 19,081 złotych.

Jak co roku również Malanów przyłączyło się do szlachetnej akcji WOŚP. Organizatorem akcji na terenie Malanowa od lat jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie. To na co każdy czeka podczas każdego finału to licytacje. Podczas tegorocznego finału poza gadżetami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytować można było parasol ogrodowy ufundowany przez firmę Sun Garden i tort ufundowany przez Krzysztofa Ogrodowczyka. Tort został wylicytowany za 600 zł przez Wójta Ireneusza Augustyniaka oraz przewodniczącego rady gminy Karola Płóciennika.

reklama

Licytacje prowadziła Anna Sobczak-pracownik CkiBP w Malanowie. Ponadto podczas finału wystąpiły dzieci z przedszkól i szkół z terenu gminy Malanów. Na scenie pojawiły się również zespoły działające przy CKiBP w Malanowie. Pokaz umiejętności wykonali też karatecy z Wielkopolskiego Klubu Kyokushin Karate w Malanowie.

Łączna kwota pieniędzy zebranych przez wolontariuszy oraz z licytacji to 19,081 złotych. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za przekazane na licytację przedmioty oraz vouchery.Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie składa również gorące podziękowania wszystkim wolontariuszom, restauracji Hacjenda za zapewniony posiłek dla wolontariuszym, ale przede wszystkim mieszkańcom naszej gminy zaangażowanym w 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze...

18 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama