Rekordowa frekwencja w powiecie tureckim. Ponad 50% na godz. 17.00 !!!

niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Nowy sprzęt w tuliszkowskiej bibliotece.

Nowy sprzęt w tuliszkowskiej bibliotece.
 

W ramach programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019” Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Tuliszkowie otrzymała dofinansowanie na zakup między innymi komputerów czy tabletów.

„Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2019” to program zorganizowany przez Instytut książki. Jego celem jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy. Jest to już szósta edycja programu.

reklama

Całkowita kwota wydatków to 21,510 złotych, zaś kwota wyniosła 18,010 złotych. Środki zostały przeznaczone na zakup między innymi czterech komputerów przenośnych, trzech urządzeń wielofunkcyjnych (drukarka, koparka i skaner), szczęściu tabletów oraz dwóch czytników książek elektronicznych. W nowy sprzęt zostanie wyposażona nie tylko biblioteka w Tuliszkowie. Dwie biblioteki filialne w Piętnie oraz w Grzymiszewie znajdą się bowiem urządzenia wielofunkcyjne, oraz komputery przenośne.

Podobne artykuły

Turkowska biblioteka ponownie otwarta

Turkowska biblioteka ponownie otwarta

28 maj.
Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

12 maj.
Biblioteka Powiatowa ponownie otwarta i...

Biblioteka Powiatowa ponownie otwarta i bezpłatna...

9 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama