Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Nowo wyremontowane Centrum Kultury w Dobrej.

Nowo wyremontowane Centrum Kultury w Dobrej. - foto: FB Krzysztof Grabowski
foto: FB Krzysztof Grabowski 

Dnia 14 stycznia nastąpiło oficjalne otwarcie wyremontowanej części Centrum Kultury w Dobrej. W uroczystości udział wzięli między innymi dyrektor placówki Jacek Gajewski, burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler czy wicemarszałek Województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

Centrum Kultury w Dobrej to miejsce, w którym na przestrzeni lat zorganizowane zostało wiele wydarzeń. Umowa na odnowę części placówki została podpisana w październiku 2018 roku, a prace trwały przez cały 2019 rok. Oficjalne otwarcie odbyło się we wtorek 14 stycznia.

reklama

Podczas remontu w Centrum Kultury udało się między innymi, wyposażyć i rozbudować klatkę schodową. Jest przystosowana teraz dla osób niepełnosprawnych. Wyremontowane zostały również pomieszczenia, toalety i korytarze. Placówka zaopatrzona jest teraz w nowe meble i oświetlenie.

Kwota, jaka została przeznaczona na przebudowę Centrum Kultury w dobrej to prawie 800 tysięcy złotych. Blisko 500 tysięcy złotych to dofinansowanie uznane zostało przez Urząd Marszałkowski dzięki programowi Rozwoju Wiejskich Obszarów.

Podobne artykuły

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA...

Dziewczyny mają moc - zostań zawodniczką LFA Turek...

z dzisiaj
Policjant z Turku po służbie zatrzymał pijanego...

Policjant z Turku po służbie zatrzymał pijanego...

z dzisiaj
Tegoroczna uroczystość Bożego Ciała inna niż...

Tegoroczna uroczystość Bożego Ciała inna niż zwykle....

z dzisiaj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama