poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Nowo wyremontowane Centrum Kultury w Dobrej.

Nowo wyremontowane Centrum Kultury w Dobrej. - foto: FB Krzysztof Grabowski
foto: FB Krzysztof Grabowski 

Dnia 14 stycznia nastąpiło oficjalne otwarcie wyremontowanej części Centrum Kultury w Dobrej. W uroczystości udział wzięli między innymi dyrektor placówki Jacek Gajewski, burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler czy wicemarszałek Województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

Centrum Kultury w Dobrej to miejsce, w którym na przestrzeni lat zorganizowane zostało wiele wydarzeń. Umowa na odnowę części placówki została podpisana w październiku 2018 roku, a prace trwały przez cały 2019 rok. Oficjalne otwarcie odbyło się we wtorek 14 stycznia.

reklama

Podczas remontu w Centrum Kultury udało się między innymi, wyposażyć i rozbudować klatkę schodową. Jest przystosowana teraz dla osób niepełnosprawnych. Wyremontowane zostały również pomieszczenia, toalety i korytarze. Placówka zaopatrzona jest teraz w nowe meble i oświetlenie.

Kwota, jaka została przeznaczona na przebudowę Centrum Kultury w dobrej to prawie 800 tysięcy złotych. Blisko 500 tysięcy złotych to dofinansowanie uznane zostało przez Urząd Marszałkowski dzięki programowi Rozwoju Wiejskich Obszarów.

Podobne artykuły

Pościg za pijanym kierowcą na Chopina. 29-latek...

Pościg za pijanym kierowcą na Chopina. 29-latek był...

z dzisiaj

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

z dzisiaj
Miłośnicy biegania wsparli mieszkankę Słodkowa...

Miłośnicy biegania wsparli mieszkankę Słodkowa Kolonii.

z dzisiaj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama