środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Charytatywny Noworoczny Koncert dla Kingi w ZSR

Charytatywny Noworoczny Koncert dla Kingi w ZSR
 

Już 24 stycznia w piątek o godzinie 18:00 w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach średnich odbędzie się charytatywny Koncert Noworoczny. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostanę przeznaczone na rehabilitację Kingi Podębskiej – absolwentki ZSR.

Podczas piątkowego koncertu na scenie pojawią się uczniowie szkoły w Kaczkach: Marysia Konecka, Iga Kurasik, Patrycja Pietrzak, Izabela Antosik, Klaudia Jasiakiewicz, Adriana Shults, Władysław Shults, Patryk Skąpski, Jakub Cidyło, Mariusz Szymczak oraz Mateusz Janicki. Przygotują oni piosenki wokalistów z minionych dekad. To nie wszystko, co przygotowali organizatorzy tego wieczoru. Prawdziwą gwiazdą koncertu będzie występ zespołu Big Band Turek.

reklama

Ponadto planowana jest licytacja koszulki z autografami zespołu Skaldowie oraz koszulki z podpisami polskich olimpijczyków. Poza tym wylicytować będzie można również płyty gwiazdy wieczoru – Big Band Turek oraz Andrzeja Zielińskiego członka zespołu Skaldowie.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na rehabilitację absolwentki Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich- Kingi Podębskiej. W ubiegłbym roku uczestniczyła ona niestety w poważnym wypadku samochodowym.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy zaprosić was do uczestnictwa w charytatywnym Koncercie Noworocznym, ponieważ cel jest szczytny. Koncert odbędzie się 24 stycznia o godzinie 18:00 w szkolnej auli ZSR w Kaczkach. Bilety można nabyć w sekretariacie ich cena to 20 złotych za osobę, a liczba miejsc jest ograniczona.

Charytatywny Noworoczny Koncert dla Kingi w ZSR

Podobne artykuły

Nie stać cię na Metallikę? Wybierz się na The...

Nie stać cię na Metallikę? Wybierz się na The...

1 grudz.
Wideo: Już jest! Koncert

Wideo: Już jest! Koncert "Z Konopnicką w tle"....

2 list.
Wideo: Występ Chóru Nauczycielskiego z Turku w...

Wideo: Występ Chóru Nauczycielskiego z Turku w...

24 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama