Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

środa 03 czerwca 2020

Anatola, Leszka, Tamary

reklama

Charytatywny Noworoczny Koncert dla Kingi w ZSR

Charytatywny Noworoczny Koncert dla Kingi w ZSR
 

Już 24 stycznia w piątek o godzinie 18:00 w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach średnich odbędzie się charytatywny Koncert Noworoczny. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostanę przeznaczone na rehabilitację Kingi Podębskiej – absolwentki ZSR.

Podczas piątkowego koncertu na scenie pojawią się uczniowie szkoły w Kaczkach: Marysia Konecka, Iga Kurasik, Patrycja Pietrzak, Izabela Antosik, Klaudia Jasiakiewicz, Adriana Shults, Władysław Shults, Patryk Skąpski, Jakub Cidyło, Mariusz Szymczak oraz Mateusz Janicki. Przygotują oni piosenki wokalistów z minionych dekad. To nie wszystko, co przygotowali organizatorzy tego wieczoru. Prawdziwą gwiazdą koncertu będzie występ zespołu Big Band Turek.

reklama

Ponadto planowana jest licytacja koszulki z autografami zespołu Skaldowie oraz koszulki z podpisami polskich olimpijczyków. Poza tym wylicytować będzie można również płyty gwiazdy wieczoru – Big Band Turek oraz Andrzeja Zielińskiego członka zespołu Skaldowie.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na rehabilitację absolwentki Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich- Kingi Podębskiej. W ubiegłbym roku uczestniczyła ona niestety w poważnym wypadku samochodowym.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy zaprosić was do uczestnictwa w charytatywnym Koncercie Noworocznym, ponieważ cel jest szczytny. Koncert odbędzie się 24 stycznia o godzinie 18:00 w szkolnej auli ZSR w Kaczkach. Bilety można nabyć w sekretariacie ich cena to 20 złotych za osobę, a liczba miejsc jest ograniczona.

Charytatywny Noworoczny Koncert dla Kingi w ZSR

Podobne artykuły

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000...

Sprzęt komputerowy o wartości prawie 100 000 złotych...

27 kw.
Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama