niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

XVII Sesja Rady Powiatu Tureckiego. Zmiany w Komisji Rewizyjnej

XVII Sesja Rady Powiatu Tureckiego. Zmiany w Komisji Rewizyjnej - fot. Powiat Turecki
fot. Powiat Turecki 

Podczas pierwszej w tym roku sesji (w środę 30-go stycznia), Radni Rady Powiatu Tureckiego podjęli uchwałę o wyborze Iwony Kalinowskiej-Dymbińskiej na stanowisko Wiceprzewodniczącej Komisji Rewizyjnej.

Radna Kalinowska-Dymbińska zastąpi Magdalenę Wysocką, która zrezygnowała z funkcji w związku z wejściem do składu Zarzadu Powiatu Tureckiego.

reklama

O sytuacji na lokalnym rynku pracy poinformowała Dyrektor PUP w Turku Beata Bartczak. Tego samego dnia Dyrektor odebrała w resorcie z rąk Stanisława Szweda - Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Pani Aliny Nowak Podsekretarza Stanu w MRPiPS wyróżnienie za uzyskanie w 2019 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych z uwzględnieniem sytuacji na lokalnym rynku pracy..

źródło: Starostwo Powiatowe w Turku

 

Podobne artykuły

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo -...

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego...

30 kw.
Listy do redakcji: Manipulacja i...

Listy do redakcji: Manipulacja i...

24 mrz.
Radni zabezpieczyli środki na zarządzanie...

Radni zabezpieczyli środki na zarządzanie kryzysowe

20 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama