niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Gmina Przykona laureatem tytułu "Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji"

Gmina Przykona laureatem tytułu
fot. UG Przykona 

Dnia 24 stycznia br. odbyła się Wielka Gala Ogólnopolskiego Plebiscytu "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP". Podczas uroczystości gmina Przykona otrzymał wyróżnienie w tym prestiżowym plebiscycie.

Z okazji 30-lecia transformacji Rzeczypospolitej Polskiej, które miało miejsce rok temu. Gmina Przykona została nominowana do nagrody „Gmina 30-lecia Transformacji RP”, która jest przyznawana w ramach jubileuszowego Ogólnopolskiego Plebiscytu „Sylwetki i marki polskiej gospodarki – 30-lecie transformacji RP”. Plebiscyt ten stał się jednym z najbardziej prestiżowych w środowisku samorządowym, więc to nie lada osiągnięcie.

reklama

Mirosławowi Broniszewskiemu - wójtowi gminy Przykona statuetkę wręczył Janusz Piechociński - Prezes Izby Przemysłowo Handlowej „Polska-Azja”. Wręczył również tytuł Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji za wyróżnienie  na tle innych samorządów z inwestycjami gminy w rozwój swojego regionu oraz podniesienie standardu życia.

Na przestrzeni ostatnich lat plebiscyt "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP" stał się najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem w środowisku samorządowym, pokazuje i krzewi bowiem najlepsze wzorce funkcjonowania i rozwoju samorządów.

Gmina Przykona laureatem tytułu

Podobne artykuły

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25 czerw.
XVIII Sesja Rady Gminy Przykona

XVIII Sesja Rady Gminy Przykona

2 czerw.
Przykona: Złożyli kwiaty by uczcić 229 rocznicę...

Przykona: Złożyli kwiaty by uczcić 229 rocznicę...

6 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama