piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Gmina Przykona laureatem tytułu "Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji"

Gmina Przykona laureatem tytułu
fot. UG Przykona 

Dnia 24 stycznia br. odbyła się Wielka Gala Ogólnopolskiego Plebiscytu "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP". Podczas uroczystości gmina Przykona otrzymał wyróżnienie w tym prestiżowym plebiscycie.

Z okazji 30-lecia transformacji Rzeczypospolitej Polskiej, które miało miejsce rok temu. Gmina Przykona została nominowana do nagrody „Gmina 30-lecia Transformacji RP”, która jest przyznawana w ramach jubileuszowego Ogólnopolskiego Plebiscytu „Sylwetki i marki polskiej gospodarki – 30-lecie transformacji RP”. Plebiscyt ten stał się jednym z najbardziej prestiżowych w środowisku samorządowym, więc to nie lada osiągnięcie.

reklama

Mirosławowi Broniszewskiemu - wójtowi gminy Przykona statuetkę wręczył Janusz Piechociński - Prezes Izby Przemysłowo Handlowej „Polska-Azja”. Wręczył również tytuł Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji za wyróżnienie  na tle innych samorządów z inwestycjami gminy w rozwój swojego regionu oraz podniesienie standardu życia.

Na przestrzeni ostatnich lat plebiscyt "Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP" stał się najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem w środowisku samorządowym, pokazuje i krzewi bowiem najlepsze wzorce funkcjonowania i rozwoju samorządów.

Gmina Przykona laureatem tytułu Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji - fot. UG Przykona

Podobne artykuły

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

Sołtyska Joanna na czele Przykony!

30 wrz.
Informują z Certyfikatem. Punkt Informacji...

Informują z Certyfikatem. Punkt Informacji...

30 wrz.
Dwieście lat dla pani Heleny Zalas! Wójt...

Dwieście lat dla pani Heleny Zalas! Wójt...

8 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama