czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Gmina Brudzew zaprezentuje się na targach w Singapurze

Gmina Brudzew zaprezentuje się na targach w Singapurze
 

Gmina Brudzew znalazła się w gronie 8 samorządów i organizacji, które tworzyły stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targach World Cities Summit 2020. Oferta jaką przygotował Urząd Gminy w Brudzewie zyskała uznanie w oczach pracowników Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. To wielka szansa na zaprezentowanie atutów gminy wśród inwestorów na targach w Singapurze.

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego o wyborze 8 ofert poinformował w styczniu br. Targi WORLD CITIES SUMMIT 2020 w Singapurze, które odbędą się w dniach 5-9 lipca 2020 roku to XI już Światowy Szczyt Miast mający na celu prezentację i wymianę doświadczeń oraz rozwiązań w obszarach miejskich. Wydarzenie jest także szansą na pozyskanie azjatyckich inwestorów.

reklama

Do tegorocznego udziału w ww. wydarzeniu zakwalifikowało oprócz wspomnianej Gminy Brudzew także siedem innych podmiotów: Gmina Września, Gmina Miejska w Chodzieży, Gmina Międzychód, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski, Stowarzyszenie Unii Gospodarczej Regionu Śremskiego, Wspierania Małej Przedsiębiorczości, Gmina Piła, Miasto Konin.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama