środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST w Turku

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST w Turku - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

W wyniku przeprowadzonego w dniu 17 lutego 2020r. postępowania konkursowego komisja konkursowa bezwzględną większością głosów wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Technicznych  im. gen. prof. S. Kaliskiego  w Turku w osobie Wioletty Adamiak, która obecnie pełni funkcję dyrektora technikum. 

Konkurs na Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Turku został ogłoszony 20 stycznia 2020r. Do starostwa wpłyneła tylko jedna kandydatura obecnej dyrektor. Jest to jeden z trzech konkursów, które na przełomie 2019 i 2020 roku mają wyłonić nowych-starych dyrektorów w placówkach oświatowych zarządzanych przez powiat turecki.  Teraz wybór komisji konkursowej musi zostać zatwierdzony przez Zarząd Powiatu, co prawdopodobnie będzie miało miejsce i już w tej kwestii nie dojdzie do żadnych zmian. 

reklama

W 75-letniej historii szkoły jest to siódmy dyrektor ZST. Pani Wioletta Adamiak jest od wielu lat związana z Zespołem Szkół Technicznych. Przez kilka lat była wicedyrektorem szkoły a od 2015 dyrektorem placówki.

 

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło...

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło 572...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama