czwartek 09 kwietnia 2020

Mai, Marcelego, Wadima

reklama

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST w Turku

Wioletta Adamiak wybrana kandydatem na Dyrektora ZST w Turku - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

W wyniku przeprowadzonego w dniu 17 lutego 2020r. postępowania konkursowego komisja konkursowa bezwzględną większością głosów wyłoniła kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Technicznych  im. gen. prof. S. Kaliskiego  w Turku w osobie Wioletty Adamiak, która obecnie pełni funkcję dyrektora technikum. 

Konkurs na Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Turku został ogłoszony 20 stycznia 2020r. Do starostwa wpłyneła tylko jedna kandydatura obecnej dyrektor. Jest to jeden z trzech konkursów, które na przełomie 2019 i 2020 roku mają wyłonić nowych-starych dyrektorów w placówkach oświatowych zarządzanych przez powiat turecki.  Teraz wybór komisji konkursowej musi zostać zatwierdzony przez Zarząd Powiatu, co prawdopodobnie będzie miało miejsce i już w tej kwestii nie dojdzie do żadnych zmian. 

reklama

W 75-letniej historii szkoły jest to siódmy dyrektor ZST. Pani Wioletta Adamiak jest od wielu lat związana z Zespołem Szkół Technicznych. Przez kilka lat była wicedyrektorem szkoły a od 2015 dyrektorem placówki.

 

Podobne artykuły

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.
VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.
Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

Warsztaty najnowocześniejszego cukiernictwa w ZST

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama