czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już w niedzielę!

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już w niedzielę! - m.parafiamalanow.malanow.pl
m.parafiamalanow.malanow.pl 

Już w najbliższą niedzielę, 23 lutego o godzinie 16:00 każdy z nas będzie mieć okazję wziąć udział w kolejnej Eucharystii Młodych, która w tym miesiącu odbędzie się w kościele w Malanowie. Tym razem dodatkowo czeka na nas wyjątkowa atrakcja - koncert Ojca Łukasza Buksy!

„Piękni, Młodzi, Wierzący – Eucharystia Młodych” to cykl comiesięcznych spotkań zapoczątkowany już kilka lat temu, mający na celu integrację i wspólną modlitwę wszystkich, którzy czują się młodo niezależnie od wieku. Zazwyczaj msza ta odbywa się w trzeci piątek miesiąca o 19:00, w tym miesiącu jednak, ze względu na koncert Ojca Łukasza Buksy wyjątkowo eucharystia będzie mieć miejsce w niedzielę.

reklama

Kim jest Ojciec Łukasz Buksa? Franciszkaninem, duszpasterzem młodzieży, rekolekcjonistą, wokalistą, autorem tekstów, jeżdzącym po Polsce z autorskim programem muzyczno - słownych konferencji ewangelizacyjnych dla młodzieży "OBUDŹ SIĘ! MOŻESZ WIĘCEJ!" Jego kameralne koncerty dodają pozytywnej energii i skłaniają do refleksji.

Masz problem z dojazdem do Malanowa? Organizatorzy zapewniają bezpłatny dowóz, o którego szczegółach będą informować m.in. na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/221168258918399/

Warto wybrać się i zobaczyć, jak wygląda Eucharystia Młodych. Zapewniamy, że nie jest to taka typowa msza! Jeśli nie masz planów na niedzielne popołudnie, kościół pw. św. Stanisława biskupa i męczennika w Malanowie stoi otworem.

reklama

Na zachętę przedstawiamy jeden z utworów Ojca Łukasza Buksy:

 

Podobne artykuły

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.
Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

9 czerw.
Transmisje Triduum Paschalnego z turkowskiego...

Transmisje Triduum Paschalnego z turkowskiego kościoła

10 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama