środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Przekaż 1% lokalnie!

Przekaż 1% lokalnie!
 

Każdego roku na łamach naszego portalu prezentujemy profile osób i Organizacji Pożytku Publicznego z terenu naszego powiatu, starających się o wsparcie dla swoich działań. Po raz kolejny rusza lokalna akcja „1% dla Turku”. Ukierunkowana jest przede wszystkim w stronę mieszkańców miasta Turku i powiatu tureckiego, którzy rozliczają się z dochodów za ubiegły rok.

Jako podatnicy o przeznaczeniu 1% naszego podatku możemy zadecydować samodzielnie, prawo do jego otrzymania mają organizacje pozarządowe posiadające status organizacji pożytku publicznego. Czym są Organizacje Pożytku Publicznego? To wszelkie organizacje pozarządowe – stowarzyszenia, fundacje, spółki niedziałające w celu osiągania zysku, a także podmioty działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego oraz innych kościołów i związków wyznaniowych.

Wszystkie tegoroczne zgłoszenia znajdziecie pod tym linkiem:
https://www.turek.net.pl/tag/1-dla-turku-2020

reklama

Organizacje starające się o prawo do otrzymania 1% muszą spełnić poszczególne wymagania (m.in. nie mogą prowadzić działalności gospodarczej polegającej na wyrobie produktów tytoniowych i spirytusowych, lub handlu tymi wyrobami).

Wszystkich zainteresowanych publikacją prośby o wsparcie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres redakcja@turek.net.pl z dopiskiem 1% dla Turku. Przesyłając zgłoszenia do redakcji pamiętajcie: przysyłajcie tekst opisujący osobę lub organizację w formie tekstowej, nie graficznej. (zalecane formaty załączników DOC, PDF, TXT). Zgłoszenie może zawierać zdjęcie, możecie także załączyć ulotkę. Pamiętajcie o pełnych danych do kierowania 1% na konkretny KRS i stowarzysenie/fundację. Nie publikujemy linków bezpośrednich do wszelkiego typu automatów do wypełniania pitów.

Pamiętaj: 1% Twojego podatku może wspomóc poszczególnym osobom lub ludziom zjednoczonym misją poprawienia warunków życia na obszarze miasta Turku i powiatu tureckiego.

Przekaż 1% lokalnie!

Podobne artykuły

 Światowy Dzień Zespołu Downa: Iga - Nasza mała...

Światowy Dzień Zespołu Downa: Iga - Nasza mała...

21 mrz.
1% dla Turku: Wspieraj zwierzaki, wspieraj Help...

1% dla Turku: Wspieraj zwierzaki, wspieraj Help...

4 mrz.
1% dla Turku: Kinga Misiek liczy na Wasz 1 %

1% dla Turku: Kinga Misiek liczy na Wasz 1 %

2 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama