sobota 26 listopada 2022

Leona, Leonarda, Lesławy

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Decyduj samodzielnie - wspieraj lokalnie! 1 procent dla Turku!

Decyduj samodzielnie - wspieraj lokalnie! 1 procent dla Turku!
 

1% Twojego podatku może wspomóc poszczególne osoby lub grupy ludzi, zjednoczone misją poprawienia warunków życia, na obszarze Turku i powiatu tureckiego. Prawo do jego otrzymania mają organizacje pozarządowe, posiadające status organizacji pożytku publicznego. Każdego roku na łamach naszego portalu prezentujemy profile osób i Organizacji Pożytku Publicznego z terenu naszego powiatu, starających się o wsparcie dla swoich działań. Po raz kolejny rusza lokalna akcja „1% dla Turku”.

Czym są Organizacje Pożytku Publicznego? To wszelkie organizacje pozarządowe – stowarzyszenia, fundacje, niedziałające w celu osiągania zysku spółki, a także podmioty działające na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego oraz innych kościołów i związków wyznaniowych. Organizacje, które starają się o prawo do otrzymania 1%, muszą spełnić poszczególne wymagania (nie mogą prowadzić działalności gospodarczej, polegającej na wyrobie produktów tytoniowych i spirytusowych, lub handlu tymi wyrobami).

reklama

Jeśli chcesz, za naszym pośrednictwem, opublikować prośbę o wsparcie, zgłoś się na adres redakcja@turek.net.pl, z dopiskiem „1% dla Turku”. Pamiętaj! Tekst opisujący osobę lub organizację musi być w formie tekstowej, nie graficznej. (zalecane formaty załączników DOC, PDF, TXT). Zgłoszenie może zawierać zdjęcie, możesz t załączyć ulotkę. Pamiętaj o pełnych danych do kierowania 1% na konkretny KRS i stowarzyszenie/fundację. Nie publikujemy linków bezpośrednich do wszelkiego typu automatów do wypełniania pitów.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Wielkopolski 1% - OPP otrzymały od Wielkopolan...

Wielkopolski 1% - OPP otrzymały od Wielkopolan 104...

11 paźd.
Wielkopolski 1% podatku to aż 768 mln zł

Wielkopolski 1% podatku to aż 768 mln zł

25 mrz.
1% dla lokalnie: Towarzystwo Opieki nad...

1% dla lokalnie: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami...

12-03-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama