czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Udany "Dzień Kobiet" w gminie Brudzew

Udany
fot. UG Brudzew 

Blisko 150 kobiet, mieszkanek gminy Brudzew uczestniczyło w gminnych obchodach Święta Kobiet, 25 lutego br. w domu weselnym „Jola” w Kolnicy.

W dorocznej imprezie organizowanej przez Gminną Radę Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Brudzew oraz Gminny Ośrodek Kultury „Wozownia” znalazły się Panie, które aktywnie uczestniczą w życiu gminy -  są to głównie Panie z KGW, Stowarzyszeń oraz przedstawicielki sołectw gminnych.

reklama

Tak duża ilość uczestniczek tradycyjnego kobiecego spotkania świadczy o coraz większej aktywności Pań w życiu gminy i niezmiernie ważnej pracy na rzecz jej rozwoju.

Tegoroczne spotkanie pełne było miłych niespodzianek dla wszystkich uczestniczek. Każda z Pań otrzymała od Wójta Gminy Brudzew – Cezarego Krasowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Brudzew – Kazimierza Wdowińskiego, Zastępcy Wójta – Pawła Jacaszka, Sekretarza Gminy Brudzew – Tomasza Józefowicza oraz Sołtysa Sołectwa Kolnica – Krzysztofa Kubanka kwiatek. Panowie zaśpiewali również wszystkim Paniom tradycyjne „Sto lat”. Na scenie wystąpił również Zespół Razem, w skład którego wchodzą Panie z Kół Gospodyń z całej gminy.

Podczas uroczystości wyróżnione zostały cztery Koła – Bierzmo-Olimpia, Janiszew, Janów i Kolnica, które obchodzą w tym roku 50. jubileusz pracy na rzecz lokalnej społeczności. Na ręce obecnych i byłych Przewodniczących w/w Kół wręczono dyplomu oraz kwiaty z życzeniami dalszej owocnej pracy.

reklama

Panie nie zapomniały również przekazać najserdeczniejszych życzeń imieninowych dla Wójta – Cezarego Krasowskiego, który obchodził tego dnia swoje święto.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólny obiad. Zabawa trwała do północy i przyniosła sporo humoru, dowcipnych zabaw dla Pań oraz wspólnego biesiadowania i śpiewania.

źródło/foto/ UG Brudzew

Podobne artykuły

Wójt Krasowski z absolutorium za 2019 rok

Wójt Krasowski z absolutorium za 2019 rok

26 czerw.
Samorządowcy z Brudzewa wspierają szpital w Turku

Samorządowcy z Brudzewa wspierają szpital w Turku

23 kw.
Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama