poniedziałek 26 października 2020

Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

reklama

Gminny Dzień Kobiet w Brudzewie

Gminny Dzień Kobiet w Brudzewie - fot. UG Brudzew
fot. UG Brudzew 

6 marca br. w hali sportowej w Brudzewie odbył się koncert dla wszystkich Pań z Gminy Brudzew z okazji święta Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był zespół „NH Brava” z Nowej Huty prezentując największe hity PRL-u.

Zespół „NH Brava” wystąpił ze specjalnym programem „Piosenka też kobietą…”. Były dowcipy, śpiewano najsłynniejsze piosenki dla Pań i o Paniach. Podczas koncertu specjalnie dla uczestniczek imprezy artyści – Pani Dorota i Pan Robert wykonali utwory w bardzo ciekawych aranżacjach, między innymi: "Brzydula i rudzielec", "Wakacje z blondynką", "Serduszko puka w rytmie cza cza", "Historia jednej znajomości" czy też "Najwięcej witaminy".

reklama

Przybyłym Paniom w imieniu wszystkich mężczyzn życzenia złożył Wójt Gminy Brudzew – Cezary Krasowski. Każda z Pań otrzymała również od włodarzy gminy i obecnych w hali Panów słodki upominek w postaci czekolady.

Uczestniczki imprezy bawiły się wspaniale, a śmiechu było naprawdę wiele. Z całą pewnością wydarzenie pozostanie w pamięci jeszcze bardzo długo.

źródło: UG Brudzew

Podobne artykuły

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.
Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

12 mrz.
VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama