środa 08 lipca 2020

Arnolda, Edgara, Elżbiety

reklama

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań publicznych powiatu

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań publicznych powiatu
 

W związku z obecną sytuacją decyzją Zarządu Powiatu Tureckiego z dnia 16 marca uległ przedłużeniu termin składania ofert w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tureckiego w 2020 roku.

Kto może wziąć udział w otwartym konkursie ofert? Według portalu organizacji pozarządowych ngo.pl, w konkursie ogłoszonym zgodnie z przepisami Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mogą brać udział stowarzyszenia, fundacje, organizacje kościelne oraz spółdzielnie socjalne, oraz inne podmioty prowadzące działalność w sferze pożytku publicznego (np. tzw. spółki non profit).

reklama

Ważne, by składane oferty w otwartym konkursie dotyczyły zakresu: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym oraz nauki, edukacji, oświaty i wychowania.

Oferty na realizację zadań publicznych należy złożyć w Punkcie Informacyjnym Starostwa Powiatowego w Turku, ul. Kaliska 59, 62-700 Turek, lub za pośrednictwem poczty w terminie do 31 marca 2020 r., do godz. 15:00. O zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu oferty do Starostwa Powiatowego w Turku.

Źródło: Powiat Turecki, portal ngo.pl

Podobne artykuły

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama