Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

wtorek 02 czerwca 2020

Erazma, Marianny, Marzeny

reklama

OSP Władysławów apeluje: Nie bądź żyła, oddaj krew już 10 maja!

OSP Władysławów apeluje: Nie bądź żyła, oddaj krew już 10 maja!  - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Ochotnicza Straż Pożarna we Władysławowie  przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu organizuje kolejny pobór krwi.  Już 10 maja od godziny 10.00 do 14.00 każdy kto zawita do sali OSP Władysławów może zostać Honorowym Dawcą Krwi. 

Już po raz piąty druhowie z OSP Władysławów organizują pobór tego życiodajnego płynu. Krwiodawcą może zostać każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, czuje się zdrowa i waży powyżej 50 kg oraz zgłosi się z dowodem osobistym. Bez względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną krew jest potrzebna każdego dnia, więc jeśli jesteś zdrowy, nie przechodzisz obecnie żadnej infekcji i w ciągu ostatnich 14 dni nie przebywałeś za granicą, przyjdź w dniu akcji oddaj krew i uratuj komuś życie.

reklama

Oddawanie krwi nie boli, jest bezpieczne, nie grozi zarażeniem i nie uzależnia. Pamiętaj! Zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. Wystarczy chcieć! Nie musisz znać swojej grupy krwi. Wystarczy, że w tym dniu zjesz niskotłuszczowy posiłek, wypijesz większa ilość wody i tuz przed oddaniem powstrzymasz się od palenia papierosów. Łączy nas krew, która ratuje życie.

OSP Władysławów apeluje: Nie bądź żyła, oddaj krew już 10 maja!

Podobne artykuły

Wideo: Kolejne pompki druhów z OSP. Akcja...

Wideo: Kolejne pompki druhów z OSP. Akcja zatacza...

z dzisiaj
Zmiana miejsc przeprowadzania środowych akcji...

Zmiana miejsc przeprowadzania środowych akcji poboru...

22 maj.
Udany pobór krwi dla chorej Mai. 94 ochotników...

Udany pobór krwi dla chorej Mai. 94 ochotników...

13 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama