poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

60 tyś zł na sprzęt komputerowy dla szkół z gminy Władysławów

60 tyś zł na sprzęt komputerowy dla szkół z gminy Władysławów
 

Sprzęt komputerowy o wartości 60 000,00 zł trafi do szkół z gminy Władysławów i służyć będzie uczniom do codziennej nauki zdalnej. Jego zakup w całości będzie możliwy dzięki środkom, jakie Samorząd Gminny pozyskał w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Gmina Władysławów dołączyła do grona beneficjentów Działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Samorząd w dniu 24 kwietnia 2020 r. podpisał stosowną umowę, dzięki której do szkół, a następnie do uczniów trafi sprzęt komputerowy o łącznej wartości 60 000,00 zł. To element przeciwdziałania cyfrowemu wykluczeniu uczniów, którzy nie mogliby korzystać w pełni ze zdalnej nauki.

reklama

Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) oraz budżetu państwa, a jego całkowita wartość opiewa na kwotę 186 105 000,00 zł.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

Wideo: Kolej + i rządowe fundusze tematem...

5 wrz.
107 nowych komputerów dla dzieci w pieczach...

107 nowych komputerów dla dzieci w pieczach...

29 sierp.
Szpital w Turku z tomografem. Wojewoda...

Szpital w Turku z tomografem. Wojewoda Wielkopolski...

21 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama