wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Turku

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Turku
 

Starosta Dariusz Kałużny, Wicestarosta Władysław Karski oraz Kierownik Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Turku Bogumiła Feliniak podpisali umowę o przekazaniu środków ochronnych do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Turku. Na potrzeby pracowników ZOL zostały przekazane kombinezony, przyłbice, rękawiczki, maseczki KN95 oraz płyny dezynfekcyjne.

ZOL znajdujący się na terenie miasta przy ulicy Poduchowne 1 nie jest jednostką organizacyjną Powiatu Tureckiego. Ze względu na to, że placówka pomaga osobom starszym i schorowanym Zarząd Powiatu Tureckiego podjął decyzję aby wesprzeć zakład w tym trudnym okresie.

reklama

Jest to kolejny element działań, jakie samorząd powiatowy podejmuje w celu wspierania osób najbardziej zagrożonych zachorowaniem na COVID-19. Przypomnijmy, że wcześniej podpisano również umowę na wykonanie badań genetycznych PCR w celu identyfikacji zakażenia koronawirusem dla pracowników i podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie.

To także dowód udanej współpracy z kolejną potrzebującą wsparcia placówką.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

z wczoraj
Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W...

Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W powiecie...

2 sierp.
Aż 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem...

Aż 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w...

31 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama