niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Nadleśnictwo Turek rozpoczyna wydawanie zezwoleń na wędkowanie na Zbiorniku Bogdałów

Nadleśnictwo Turek rozpoczyna wydawanie zezwoleń na wędkowanie na Zbiorniku Bogdałów - fot. Nadleśnictwo Turek
fot. Nadleśnictwo Turek 

W związku z rozpoczęciem sezonu wędkarskiego Nadleśnictwo w Turku informuje o zasadach otrzymania zezwoleń na amatorski połów ryb na zbiorniku Bogdałów.

Jak informuje Nadleśnictwo Turek aby legalnie wędkować na terenach Zbiornika Bogdałów Leśnictwa Krwony, należy wykupić w siedzibie nadleśnictwa stosowne zezwolenie na amatorski połów ryb. Sprzedaż i wydawanie zezwoleń będzie odbywać się w ostatnim tygodniu każdego miesiąca w czasie trwania sezonu wędkarskiego, w godzinach od 8 do 14.

reklama

Aby nabyć zezwolenie należy okazać ważną kartę wędkarską. Wydawana są zezwolenia na okres 1 miesiąca lub 1 sezonu, a koszt to odpowiednio 100 oraz 300 złotych brutto. Płatność z użyciem karty płatniczej lub przelewem bankowym. Sprzedaż prowadzona jest w biurze Nadleśnictwa, informacji na temat zasad wędkowania na zbiorniku ,,Bogdałów'' udziela Joanna Paczkowska, w siedzibie nadleśnictwa, tel. 530 045 225.

Jednocześnie może być "czynnych" 20 zezwoleń. Szczegóły zawarte są w "Regulaminie amatorskiego połowu ryb w zbiorniku Bogdałów L-ctwa Krwony", będącym załącznikiem do Zarządzenia Nadleśniczego w tej sprawie. Warunkiem koniecznym wykupienia zezwolenia jest pisemna akceptacja tego regulaminu.

źródło: Nadleśnictwo Turek

Podobne artykuły

Śmiecisz - płacisz! Śmiecisz - sprzątasz

Śmiecisz - płacisz! Śmiecisz - sprzątasz

30 lip.
Uwaga na zagrożenie pożarowe w naszych lasach!...

Uwaga na zagrożenie pożarowe w naszych lasach!...

29 lip.
Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer...

Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer interwencyjny

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama