Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest 45% Pomagamy!!!

środa 27 maja 2020

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Nadleśnictwo Turek rozpoczyna wydawanie zezwoleń na wędkowanie na Zbiorniku Bogdałów

Nadleśnictwo Turek rozpoczyna wydawanie zezwoleń na wędkowanie na Zbiorniku Bogdałów - fot. Nadleśnictwo Turek
fot. Nadleśnictwo Turek 

W związku z rozpoczęciem sezonu wędkarskiego Nadleśnictwo w Turku informuje o zasadach otrzymania zezwoleń na amatorski połów ryb na zbiorniku Bogdałów.

Jak informuje Nadleśnictwo Turek aby legalnie wędkować na terenach Zbiornika Bogdałów Leśnictwa Krwony, należy wykupić w siedzibie nadleśnictwa stosowne zezwolenie na amatorski połów ryb. Sprzedaż i wydawanie zezwoleń będzie odbywać się w ostatnim tygodniu każdego miesiąca w czasie trwania sezonu wędkarskiego, w godzinach od 8 do 14.

reklama

Aby nabyć zezwolenie należy okazać ważną kartę wędkarską. Wydawana są zezwolenia na okres 1 miesiąca lub 1 sezonu, a koszt to odpowiednio 100 oraz 300 złotych brutto. Płatność z użyciem karty płatniczej lub przelewem bankowym. Sprzedaż prowadzona jest w biurze Nadleśnictwa, informacji na temat zasad wędkowania na zbiorniku ,,Bogdałów'' udziela Joanna Paczkowska, w siedzibie nadleśnictwa, tel. 530 045 225.

Jednocześnie może być "czynnych" 20 zezwoleń. Szczegóły zawarte są w "Regulaminie amatorskiego połowu ryb w zbiorniku Bogdałów L-ctwa Krwony", będącym załącznikiem do Zarządzenia Nadleśniczego w tej sprawie. Warunkiem koniecznym wykupienia zezwolenia jest pisemna akceptacja tego regulaminu.

źródło: Nadleśnictwo Turek

Podobne artykuły

Okresowy zakaz wstępu do lasów na wyznaczonych...

Okresowy zakaz wstępu do lasów na wyznaczonych terenach

18 maj.
Bieliki na niebie lasów Nadleśnictwa Turek....

Bieliki na niebie lasów Nadleśnictwa Turek. Mamy...

10 maj.
Strażacy ochotnicy z Turku wspierają zwierzęta...

Strażacy ochotnicy z Turku wspierają zwierzęta...

10 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama