piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

"Co w borze piszczy" czyli ujęcia prosto z terenów Nadleśnictwa Turek.

 

Zawsze warto znaleźć czas na chwilę integracji z przyrodą - my przedstawiamy dziś opcję pośrednią, czyli film prosto z terenów naszych lasów wchodzących w skład Nadleśnictwa Turek.

Leśny krajobraz z niecodziennym widokiem wędrujących zwierząt takich jak sarna, łoś, jeleń, dzik czy żuraw, a do tego dźwięczny świergot ptaków w tle. To wszystko podziwiać możemy w filmach kanału "Co w borze piszczy", a poniższy zatytułowany „Fotopułapka – majowy mix: jelenie, łosie, dziki i inne” jest swego rodzaju esencją leśnego dnia codziennego.

reklama

Twórca kanału „Co w borze piszczy”, Grzegorz Paczkowski regularnie ukazuje nam piękno i wyjątkowość naszej lokalnej przyrody. Zachęcamy do zapoznania się z majowym mixem jak i z resztą filmów miłośnika lasów i zwierząt!
Wszystkie dotychczasowe filmy znajdziecie tu: https://www.youtube.com/channel/UC7ixVKrW9ncWwkf1bVOP-Yg

Przypominamy także o kanale Karola Fornalczyka o którym pisaliśmy kilka miesięcy temu. Wszystkich kochających przyrodę zachęcamy do śledzenia poczynań leśnego fotografa: https://karolfornalczyk.wixsite.com/ptaki/wilk. Wartą uwagi jest także pokaźna ilość filmów ze spotkań z mieszkańcami naszych turkowskich lasów na kanale Pana Karola: https://www.youtube.com/channel/UClgO-ydy0i8EIncQkXuxBuA/featured

Podobne artykuły

Lasy Nadleśnictwa Turek bogatsze o pięć nowych...

Lasy Nadleśnictwa Turek bogatsze o pięć nowych...

z wczoraj
Śmieci w leśnictwie Zdrojki. Leśnicy ostrzegają...

Śmieci w leśnictwie Zdrojki. Leśnicy ostrzegają...

25-11-2020

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

21-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama