sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wójt Krasowski z absolutorium za 2019 rok

Wójt Krasowski z absolutorium za 2019 rok - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Rada Gminy Brudzew na sesji, która odbyła się 23 czerwca 2020 r. w GOK „Wozownia” w Kolnicy po wcześniejszym wysłuchaniu szczegółowych sprawozdań i opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej udzielili Wójtowi Cezaremu Krasowskiemu wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Brudzew za 2019 rok.

Radni gminni podczas sesji absolutoryjnej jednogłośnie zaakceptowli sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy za 2019 rok. Wtorkowe głosowanie było wyrazem poparcia dla prowadzonej polityki finansowej w gminie Brudzew.

reklama

Po głosowaniu gratulacje Wójtowi Gminy Brudzew złożyli przedstawiciele Rady Gminy Brudzew a także pracownicy urzędu, sołtysi oraz dyrektorzy szkół. Wójt z kolei podziękował wszystkim za wspaniałą współpracę i zaangażowanie w sprawy gminy.

Podobne artykuły

Tuliszków. 9 godzin obrad Rady Miejskiej i brak...

Tuliszków. 9 godzin obrad Rady Miejskiej i brak...

10 sierp.
Absolutorium dla Zarządu Związku Komunalnego...

Absolutorium dla Zarządu Związku Komunalnego Gmin...

6 sierp.
Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu...

Absolutorium i wotum zaufania dla Zarządu Powiatu...

30 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama