piątek 10 lipca 2020

Filipa, Sylwany, Witalisa

reklama

Pierwsza oficjalnie potwierdzona ofiara śmiertelna w powiecie tureckim. Są także kolejne zarażenia COVID-19

Pierwsza oficjalnie potwierdzona ofiara śmiertelna w powiecie tureckim. Są także kolejne zarażenia COVID-19
 

Informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w SP ZOZ w Turku z powodu Covid-19 zmarł 82-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu tureckiego. Mężczyzna przebywał w szpitalu od 29 czerwca. To pierwsza ofiara koronawirusa w naszym powiecie oficjalnie potwierdzona. Wg raportu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu są także nowe 3 przypadki zakażenia.

Na dzień 30 czerwca WUW potwierdza 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce w tym trzy przypadki dotyczą mieszkańców naszego powiatu. Z raportu WUW dowiadujemy się, że dodatni wynik testu na SARS-CoV-2 wykazano u dwóch kobiet w wieku 44 i 72 lata oraz u mężczyzny w wieku 40 lat. 72-latka przebywa na oddziale zakaźnym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie , natomiast pozostała dwójka chorych w izolacji domowej. WUW informuje także że 82 letni pacjent SP ZOZ w Turku u którego w dniu 29 czerwca stwierdzono COVID-19 zmarł.

reklama

Na dzień 30 czerwca w powiecie tureckim jest już 26 osób chorych na COVID-19, siedem wyzdrowiało i jedna zmarła.

Wg porannego raportu WUW w Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2643 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 175 osoby zmarły, a 1998 wyzdrowiało. 

reklama

 

Podobne artykuły

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie...

Trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie tureckim.

z dzisiaj
Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem...

Dziesięć nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w...

z wczoraj
Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy,...

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy, w...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama