poniedziałek 18 stycznia 2021

Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

reklama

Teatr na Walizkach ponownie na występach w Tuliszkowie

Teatr na Walizkach ponownie na występach w Tuliszkowie
 

Jedną z wakacyjnych atrakcji zaadresowanych dla mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków był spektakl komediowy Teatru na Walizkach, który odbył się 5 lipca 2020 r. przed budynkiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie.

Teatr Na Walizkach powstał w 2005 roku. Założony został przez trójkę aktorów: Annę Went, Łukasza Jędrzejczaka oraz Olega Yemceva - rosyjskiego komika i mima. Teatr już wielokrotnie bawił dzieci i dorosłych z gminy Tuliszków. 

reklama

Tym razem w tuliszkowskim parku aktorzy wystąpili w spektaklu SATYRIADA. W dynamicznie zmieniającej się akcji widzowie zobaczyli min. przewrotną historię małżeńską, w której miłość miesza się ze zdradą, a wesele z pogrzebem. Elementem typowo satyrycznym była scena w szpitalu, gdzie nie w pełni profesjonalna obsługa lekarska podała w wątpliwość swoje umiejętności, natomiast pacjentem okazała się osoba zupełnie nieoczekiwana. Całość zwieńczył pokaz jazdy i żonglerki na dwumetrowym monocyklu. Sztuka zawierała elementy profilaktyki COVID-19.

źródło/foto: UG Tuliszków

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama