piątek 15 stycznia 2021

Arnolda, Dory, Pawła

reklama

Umowa na przebudowę stacji uzdatniania wody w Sarbicku i budowę oczyszczalni ścieków w Smaszewie podpisana

Umowa na przebudowę stacji uzdatniania wody w Sarbicku i budowę oczyszczalni ścieków w Smaszewie podpisana
 

Burmistrz Krzysztof Roman wspólnie ze skarbnikiem Anną Nawrocką, podpisali umowę z zarządem województwa wielkopolskiego reprezentowanym przez Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego na dofinansowanie projektu, w ramach którego zostanie przebudowana stacja uzdatniania wody w Sarbicku i wybudowana przydomowa oczyszczalnia ścieków w Smaszewie.

Zakres prac będzie obejmował między innymi: remont budynku hydroforni w Sarbicku, modernizację wyposażenia, elektryki. Ponadto, zostanie zagospodarowany teren wokół hydroforni. Natomiast w Smaszewie zostanie wybudowana oczyszczalnia wraz z kanałami kanalizacji sanitarnej.

reklama

Kwota dofinansowania wynosi: 647 753,00 zł. Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

materiał rpasowy nadesłany

Podobne artykuły

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze...

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze projekcje...

7 st.
Osiem jednostek OSP z gminy Dobra z...

Osiem jednostek OSP z gminy Dobra z dofinansowaniem...

21-12-2020
OSP Brudzyń z dofinansowaniem

OSP Brudzyń z dofinansowaniem

20-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama