niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada
 

Przed Konradem, mieszkańcem gminy Władysławów stoi ogromna szansa - leczenie nierefundowanym lekiem, by w końcu pokonać nowotwór. Do zebrania jeszcze trochę ponad 15 tysięcy, a czas ucieka. 

O tym, że razem możemy więcej, przekonaliśmy się niejednokrotnie. Mieszkańcy powiatu już w wielu trudnych sytuacjach  pokazali swoje wielkie serca. Przed nami kolejne wyzwanie - pokonanie chłoniaka, który próbuje odebrać nadzieje młodemu człowiekowi na dalsze życie.

reklama

Konrad Nowak ma 20 lat, z chłoniakiem Hodgkina walczy już od początku 2019 roku. Wymagające, półtoraroczne leczenie niestety nie przyniosło rezultatów. Ostatnią szansą jest dla mieszkańca naszego powiatu jest leczenie nierefundowanym lekiem, który jest bardzo skuteczny, ale jednocześnie bardzo drogi. 

Na stronie zbiórki na siepomaga.pl (https://www.siepomaga.pl/konrad-nowak) brakuje około 22% całej kwoty (stan na godz. 9:30) do realizacji celu, jakim jest zebranie 70 498zł. Aby jak najszybciej zebrać brakującą resztę, założono grupę  z licytacjami na portalu społecznościowym Facebook. Zachęcamy do dołączenia poprzez link: https://www.facebook.com/groups/2331421037159539/

Zapraszamy do udziału w licytacjach i wpłat na stronie fundacji. Wspólnymi siłami możemy pomóc Konradowi w pokonaniu ciężkiego i okrutnego przeciwnika! 

JM

Podobne artykuły

Centrum Wolontariatu apeluje o wsparcie dla...

Centrum Wolontariatu apeluje o wsparcie dla...

21 st.
Sukces akcji

Sukces akcji "Świąteczna Paczka dla Seniora"....

7 st.
Nakrętkomania z chęci pomagania w gminie Malanów

Nakrętkomania z chęci pomagania w gminie Malanów

28-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama