piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada
 

Przed Konradem, mieszkańcem gminy Władysławów stoi ogromna szansa - leczenie nierefundowanym lekiem, by w końcu pokonać nowotwór. Do zebrania jeszcze trochę ponad 15 tysięcy, a czas ucieka. 

O tym, że razem możemy więcej, przekonaliśmy się niejednokrotnie. Mieszkańcy powiatu już w wielu trudnych sytuacjach  pokazali swoje wielkie serca. Przed nami kolejne wyzwanie - pokonanie chłoniaka, który próbuje odebrać nadzieje młodemu człowiekowi na dalsze życie.

reklama

Konrad Nowak ma 20 lat, z chłoniakiem Hodgkina walczy już od początku 2019 roku. Wymagające, półtoraroczne leczenie niestety nie przyniosło rezultatów. Ostatnią szansą jest dla mieszkańca naszego powiatu jest leczenie nierefundowanym lekiem, który jest bardzo skuteczny, ale jednocześnie bardzo drogi. 

Na stronie zbiórki na siepomaga.pl (https://www.siepomaga.pl/konrad-nowak) brakuje około 22% całej kwoty (stan na godz. 9:30) do realizacji celu, jakim jest zebranie 70 498zł. Aby jak najszybciej zebrać brakującą resztę, założono grupę  z licytacjami na portalu społecznościowym Facebook. Zachęcamy do dołączenia poprzez link: https://www.facebook.com/groups/2331421037159539/

Zapraszamy do udziału w licytacjach i wpłat na stronie fundacji. Wspólnymi siłami możemy pomóc Konradowi w pokonaniu ciężkiego i okrutnego przeciwnika! 

JM

Podobne artykuły

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe...

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5...

18 lip.
Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla...

Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla...

16 lip.
Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer...

Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer interwencyjny

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama