czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków przedszkoli w gm. Malanów podpisana

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków przedszkoli w gm. Malanów podpisana
 

Mimo trwających jeszcze wakacji, malanowski samorząd przygotowuje się już do kolejnego roku szkolnego. Jednym z takich zadań jest zapewnienie uczniom z terenu gminy Malanów dowozów do szkół i przedszkoli. W czwartek 23 lipca Wójt Gminy Malanów przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy podpisał umowę na realizację zadania pn. „świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Malanów w roku szkolnym 2020/2021 w formie zakupu biletów miesięcznych

Zadanie polega naświadczeniu usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Malanów w formie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2020/2021, w okresie od 01.09.2020 r. do 25.06.2021 r., od poniedziałku do piątku z wyłączeniem przerw świątecznych, ferii szkolnych, wakacji oraz innych dni ustawowo wolnych od nauki. Docelowo dowozami i odwozami objętych będzie niemal 400 uczniów ze wszystkich palcówek oświatowych z terenu naszej gminy. Opiekę uczniom w casie transportu zapewni wykonawca usługi.

reklama

Przewóz uczniów w roku szkolnym 2020/2021 odbywać się będzie według ustalonego harmonogramu. Uczniowie odbierani będą z wyznaczonych miejsc przystankowych w poszczególnych miejscowościach.

W nadchodzącym roku szkolnym zadanie będzie realizowane przez firmę: Transport osobowy Jacek Olszewski z siedzibą w m. Osuchów gm. Koźminek.

Przewoźnik, który został wyłoniony w wyniku przetargu nieograniczonego zaoferował, kwotę 210 tys. za organizację dowozu dzieci w całym okresie obowiązywania umowy.

reklama

źródło/foto: UG Malanów

Podobne artykuły

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8

11 czerw.
Maj miesiącem książki w Przedszkolu...

Maj miesiącem książki w Przedszkolu Samorządowym Nr...

17 maj.
Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II...

Przedszkole Samorządowe nr 6 w Turku ogłasza II etap...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama