sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Tuliszków. 9 godzin obrad Rady Miejskiej i brak absolutorium dla Burmistrza za 2019 r.

Tuliszków. 9 godzin obrad Rady Miejskiej i brak absolutorium dla Burmistrza za 2019 r. - fot. UGiM Tuliszków
fot. UGiM Tuliszków 

W piątek 7 sierpnia 2020 r. odbyła się sesja absolutoryjna Rady Miejskiej w Tuliszkowie. Radni obradowali 9 godzin, a sesja zakończyła się punktualnie o północy.

Podczas sesji radni debatowali nad wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków Krzysztofa Romana. Radni nie podjęli uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi oraz nie udzielili wotum zaufania.

reklama

Radni nie podjęli także uchwały o nie udzieleniu absolutorium Burmistrzowi Gminy i Miasta Tuliszków. Podczas sesji Burmistrz Krzysztof Roman przedstawił raport o stanie gminy, który liczy 172 strony.  Z kolei Skarbnik Anna Nawrocka przedstawiła sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy i Miasta Tuliszków za 2019 rok. W 2019 r. zwiększone zostały dochody budżetu Gminy i Miasta Tuliszków o kwotę 9,6 milionów zł, które przeznaczono min. na inwestycje i inne wydatki majątkowe.

Na zakończenie sesji radni, sołtysi oraz pracownicy urzędu podziękowali Panu Burmistrzowi i Pani Skarbnik za pracę na rzecz Gminy Tuliszków w 2019 r.

źródło: UGiM Tuliszków

Podobne artykuły

Sesja Rady Miejskiej w Turku. Radni chcą...

Sesja Rady Miejskiej w Turku. Radni chcą odbudowy...

z wczoraj
Budowa drogi przy terenach inwestycyjnych w...

Budowa drogi przy terenach inwestycyjnych w...

7 sierp.
Absolutorium dla Zarządu Związku Komunalnego...

Absolutorium dla Zarządu Związku Komunalnego Gmin...

6 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama