wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów. Szkoła w Natalii gotowa na przyjęcie uczniów

Władysławów. Szkoła w Natalii gotowa na przyjęcie uczniów - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

W środę 26 sierpnia, w Szkole Podstawowej w Natalii zakończył się remont jadalni oraz toalety dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Poprawa standardu pomieszczeń przyczyni się do zapewnienia dzieciom większego bezpieczeństwa i komfortu.

Realizacja projektu było możliwa dzięki pozyskanym funduszom na wykonanie zadania w ramach modułu trzeciego wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” oraz wsparciu finansowemu oraz wójt Gminy Władysławów Elżbiety Klanowskiej.

reklama

Dyrektor szkoły, kadra pedagogiczna oraz Rada Rodziców dziękuje za remont nie tylko wójt Klanowskiej, ale również sponsorowi za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość. Podziekowania składa również wykonawcy prac remontowych Dawidowi Dopieralskiemu z firmy PPHU 2D–Malanów, Mirosławowi Wilamowskiemu inspektorowi nadzoru budowlanego, a także wszystkim osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie.

fot. UG Władysławów2
fot. UG Władysławów3
fot. UG Władysławów4

Podobne artykuły

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy...

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy Władysławów

15 wrz.
Remiza w Natalii ma nowy dach. Kolejna...

Remiza w Natalii ma nowy dach. Kolejna inwestycja w...

5 lip.
Władysławów. Święty Jan Paweł II patronem...

Władysławów. Święty Jan Paweł II patronem szkoły w...

20 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama