niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zapraszamy na XIV Bieg "Malanowska Jesień"

Zapraszamy na XIV Bieg
 

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zapraszają wszystkich sympatyków biegania do udziału w XIV Biegach „Malanowska Jesień”.

Impreza odbędzie się w sobotę 26 września. W tym roku po raz pierwszy trasa leśna przebiegać będzie przez Zygmuntówek (wjazd z drogi wojewódzkiej 470 Kościelec-Kalisz na 34,9 kilometrze). W programie zaplanowano również Bieg na 10 kilometrów (4 pętle po 2,5 kilometra) oraz I Marsz Nordic Walking liczący 5 kilometrów (2 pętle po 2,5 kilometra).

reklama

Organizatorzy zachęcają do udziału w biegu wszystkich mieszkańców gminy Malanów, którzy godnie z regulaminem zwolnieni są z wpisowego zarówno w Biegu Głównym jak i Marszu Nordic Walking. Otwarcie zawodów zaplanowane jest na godzinę 12.45. Start Biegu Głównego odbędzie się o godzinie 13.00, a Marszu Nordic Walking o 13.00.

Link do zapisów elektronicznych: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-malanow

Zapraszamy na XIV Bieg

Podobne artykuły

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy Wyklętych w...

19 wrz.
Co warto wiedzieć przed zakupem butów...

Co warto wiedzieć przed zakupem butów trekkingowych...

15 wrz.
Klub Biegacza ''Maraton Turek'' z nowym zarządem

Klub Biegacza ''Maraton Turek'' z nowym zarządem

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama