piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

8°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Zapraszamy na XIV Bieg "Malanowska Jesień"

Zapraszamy na XIV Bieg
 

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zapraszają wszystkich sympatyków biegania do udziału w XIV Biegach „Malanowska Jesień”.

Impreza odbędzie się w sobotę 26 września. W tym roku po raz pierwszy trasa leśna przebiegać będzie przez Zygmuntówek (wjazd z drogi wojewódzkiej 470 Kościelec-Kalisz na 34,9 kilometrze). W programie zaplanowano również Bieg na 10 kilometrów (4 pętle po 2,5 kilometra) oraz I Marsz Nordic Walking liczący 5 kilometrów (2 pętle po 2,5 kilometra).

reklama

Organizatorzy zachęcają do udziału w biegu wszystkich mieszkańców gminy Malanów, którzy godnie z regulaminem zwolnieni są z wpisowego zarówno w Biegu Głównym jak i Marszu Nordic Walking. Otwarcie zawodów zaplanowane jest na godzinę 12.45. Start Biegu Głównego odbędzie się o godzinie 13.00, a Marszu Nordic Walking o 13.00.

Link do zapisów elektronicznych: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-malanow

Zapraszamy na XIV Bieg Malanowska Jesień

Podobne artykuły

TOP 3 spodni trekkingowych dla kobiet

TOP 3 spodni trekkingowych dla kobiet

29 wrz.
Aktywna sobota w Celestynach.

Aktywna sobota w Celestynach. "Malanowska Jesień" w...

27 wrz.
Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

Uzależniony od ruchu. Aleksander Grzegorzewski...

30 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama