piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa na nowy chodnik w Chylinie podpisana

Umowa na nowy chodnik w Chylinie podpisana
 

Dziś w gabinecie Starosty Tureckiego Dariusza Kałużnego, Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych w Turku Andrzej Paruszewski podpisał umowę na wykonanie robót wodno-kanalizacyjnych oraz budowę chodnika w ramach przebudowy drogi powiatowej nr 3219P Genowefa - Władysławów - Turek na odcinku w miejscowości Chylin. Ze strony wykonawcy umowę podpisali Dominika i Jakub Wawrzyniak z konsorcjum firm, którego liderem jest Przedsiębiorstwo Robót Wodno-Kanalizacyjnych z Tuliszkowa Dominika Wawrzyniak.

Przy podpisaniu umowy obecni byli Wójt Elżbieta Klanowska oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego Piotr Szewczyński. Gmina Władysławów w 40 % dofinansuje inwestycje, za co dziękował starosta, dodając: „Najważniejsze, że prace budowlane na odcinku prawie 2 kilometrów rozpoczną się już niebawem, a wybudowany chodnik poprawi bezpieczeństwo mieszkańców”

reklama

Szacowany koszt całej inwestycji to 916.339,48 zł. To drugi odcinek tej samej drogi powiatowej gdzie prowadzone będą prace. Obecnie budowy jest chodnik na odcinku we Władysławowie w kierunku Turku.

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Umowa na nowy chodnik w Chylinie podpisana

Podobne artykuły

Dożynki 2022. W Gminie Władysławów za plony...

Dożynki 2022. W Gminie Władysławów za plony...

20 sierp.
Przykona, Władysławów, Brudzew i Kawęczyn!...

Przykona, Władysławów, Brudzew i Kawęczyn! Poczwórne...

18 sierp.
Dożynkowy korowód rusza w połowie sierpnia

Dożynkowy korowód rusza w połowie sierpnia

11 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama